Trwa ładowanie...
d2cfew3

Za marzenia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Serial ''Za marzenia'' polska telewizyjna produkcja komediowa. Fabuła została luźno oparta na powieści ''Zaczaruj mnie'' Karoliny Frankowskiej. Serial emitowany jest regularnie od lutego 2018 roku i dotychczas pojawiły się dwa sezony na TVP2.

Za marzenia – opis fabuły, bohaterowie

''Za marzenia'' opowiada losy trójki bohaterów, którzy od czasów studenckich są nierozłącznymi przyjaciółmi. Choć od wielu lat starają się udowodnić sobie i innym, że są odpowiedzialnymi młodymi ludźmi, niemal od zawsze walczą z przeciwnościami losu.

Serial ''Za marzenia'' to według jego twórców, historia o przyjaźni, poszukiwaniu miłości, a także przede wszystkim o ambicjach młodych ludzi, którzy chcą osiągnąć w życiu zawodowym sukces.

Osią fabularną są losy trojga przyjaciół Zosi (Maja Bohosiewicz), czyli dyplomowanej psycholożki, Anki (Anna Karczmarczyk), pracującej jako charakteryzatorka, oraz Bartka (Piotr Nerlewski) przedstawiciela młodych mężczyzn znanych jako ''jutromen''.

Cała trójka mieszka razem w Warszawie jeszcze od czasów studenckich. Wspólnie przeżywają wiele wzlotów i upadków, wspierają siebie nawzajem i zawsze mogą na siebie liczyć w ciężkich chwilach. We trójkę jest im raźniej przejść do kolejnego etapu ich młodego życia, ale przedtem muszą się zmierzyć z wieloma trudnymi decyzjami. Podjęcie odpowiednich działań wcale nie okazuje się tak proste, jak początkowo myśleli.

Serial ''Za marzenia'' rozpoczyna się w momencie, gdzie cała trójka bohaterów przeżywa największe rozterki w swoim życiu. Stoją na rozdrożu wyborów: czy wybrać wymarzoną pracę, a może jednak zdecydować się na harówkę w zamian za większ. Mają także wątpliwości, co do związków: czy wybrać kogoś na stałe, a może jeszcze pozostać singlem.

Anka pracuje jako makijażystka na planie hitowej telenoweli. Niespodziewanie odkrywa, że jej chłopak ją zdradził, co wywołuje w dziewczynie wściekłość i rozpacz. Zosia z kolei jako psycholożka zajmuje się doradztwem zawodowym – pomaga swoim klientom w poszukiwaniach odpowiedniej dla nich pracy. Jednak sama ma wielokrotnie ochotę na odejście, gdy jej szef prawi ''kazania''.

Bartek to typowa artystyczna dusza, ale ukrywa przed rodzicami fakt, że rzucił studia. Obecnie marzy mu się karier DJa. Początkowe beztroskie życie chłopaka zostaje przerwane, gdy jego rodzice znienacka przyjeżdżają do Warszawy w odwiedziny. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec kłopotów.

Akcja serialu ''Za marzenia'' rozkręca się z każdym odcinkiem. Gdy Anka nie ma zamiaru wybaczyć Pawłowi (Piotr Ligienza) zdrady, dowiaduje się o jeszcze gorszym problemie. Kochanka jej chłopaka Karina (Malwina Bielicka) zatrudnia się na planie tego samego serialu co Anka.

Z kolei Zosia w trakcie odwiedzin u Anki na planie spotyka przystojnego gwiazdora Szymona (Kamil Kula). Bartek zaś wpada na planie na znaną aktorkę Ingę (Paulina Chruściel), której pomaga w niezbyt przyjemnych okolicznościach.

Anka, Zosia i Bartek muszą stawić czoła nowym wyzwaniom, na które nie zawsze mają ochotę. Wspólnymi siłami postanawiają walczyć zarówno o własne marzenia, jak również o świetlaną przyszłość.

Za marzenia – obsada

Oprócz ról Anny Karczmarczyk, Mai Bohosiewicz i Piotra Nerlewskiego, w serialu ''Za marzenia'' grają także inni znani aktorzy:

  • Piotr Ligienza jako Paweł, niewierny chłopak Anki
  • Paulina Chruściel jako Inga Malik
  • Kamil Kula jako aktor Szymon Korcz
  • Marcin Perchuć jako Szczepan Bielski
  • Aneta Todorczuk-Perchuć jako doktor Marta Górska
  • Mikołaj Cieślak jako Erwin Anielak, szef Zosi
  • Izabela Kuna jako mama Bartka
  • Radosław Krzyżowski jako tata Bartka.
Za marzenia
Tytuł oryginalny

Za marzenia

Gatunek

komedia, obyczajowy

Kraj produkcji

Polska

Data premiery

26.02.2018

Czas trwania odcinka

43 min.

Liczba sezonów

2

Scenarzysta
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cfew3
d2cfew3
d2cfew3