Trwa ładowanie...
d3rx925

Tori i Dean

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:

"Tori i Dean" (oryg. Tori & Dean: Inn Love, potem Tori & Dean: Home Sweet Hollywood,) to amerykański reality show produkowany od marca 2007 roku, pierwotnie dla stacji Oxygen. Gwiazdami programu są aktorka Tori Spelling oraz jej drugi mąż - kanadyjski aktor Dean McDermott.

Tori i Dean, w poszukiwaniu idealnej lokalizacji na hotel, trafia do małej miejscowości Fallbrook w Kalifornii. Bohaterowie chcą zainwestować w hotel 800 tysięcy dolarów, które Tori odziedziczyła po ojcu.

Tori Spelling, właściwie Victoria Davey Spelling, urodziła się w 1973 roku, jako córka Candy Marer oraz znanego producenta i magnata telewizyjnego - Aarona Spellinga.

Za sprawą wpływowego ojca zagrała epizodyczne role w kilku filmach i programach telewizyjnych, jednak największą popularność przyniosła jej rola Donny w Beverly Hills 90210 (serialu produkowanym przez Aarona), w którym występowała od 1990 do 2000 roku. Po zakończeniu emisji Tori powróciła do ról epizodycznych i w małoznaczących produkcjach. W 2005 roku Tori będąc żoną Charliego Shanian'a, poznała na planie filmu Mind over Murder Dean'a McDermotta (który de facto również był wówczas żonaty).

Dean znany był wówczas głównie z roli kanadyjskiego policjanta w serialu "Na południe" emitowanego również w Polsce. Po otrzymaniu rozwodów z dotychczasowymi partnerami, Tori i Dean wzięli ślub na Fiji. W 2006 roku zmarł ojciec Tori i ku zaskoczeniu opinii publicznej oraz jej samej, z szacowanego na 500 milionów dolarów majątku, przypadło jej "zaledwie" 800 tysięcy.

Po krzywdzącym jej zdaniem podziale majątku, Tori wraz z mężem postanowili opuścić Hollywood -ich przygody od tego momentu można było śledzić w programie. Widzowie w programie obserwują codzienne zmagania, jakie bohaterowie czynią by doprowadzić nowokupiony budynek do stanu używalności.

Po przygotowaniu do przyjmowania gości hotel zostaje nazwany Château la Rue. Tłem wydarzeń w programie jest małomiasteczkowa społeczność Fallbrook i kontrast stylu życia, do jakiego bohaterowie przyzwyczaili się w Los Angeles z tym, jaki panuje w mieścinie oraz związane z tym śmieszne perypetie. By nie było nudno, należy wspomnieć, że Tori w momencie wyprowadzki z L.A. jest w zaawansowanej ciąży.

W sumie do dziś powstało 6 sezonów programu. Drugi sezon (premiera w sierpniu 2007) był bezpośrednią kontynuacją wydarzeń w Chateau la Rue w Fallbrook. W trzecim zaś (premiera w czerwcu 2008) nazwa zmieniła się na Tori & Dean: Home Sweet Hollywood, a bohaterowie powrócili do Los Angeles, po tym jak "sprzedali" hotel. Jak się później okazało, nowożeńcy naprawdę nie kupili nieruchomości, a jedynie wynajęli ją na czas kręcenia programu, choć wyraźnie akcentowane było, że są oni właścicielami budynku i ziemi. Jest to jedną z wielu przesłanek potwierdzających, że w przypadku tego typu produkcji reality to tylko połowa programu, drugą zaś stanowi show.

Pod koniec trzeciego sezonu Tori urodziła córeczkę, Stellę, która pojawiała się w trzech kolejnych edycjach programu.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rx925
d3rx925
d3rx925