Trwa ładowanie...
d3lofbt

Śmiechu warte

Najnowsze informacje
2.8
(5 głosów)
Oceń:

Pierwszy odcinek programu został nadany w maju 1994 roku, na licencji amerykańskiego programu stacji ABC: "America's Funniest Home Videos". Gospodarzem show został popularny satyryk - Tadeusz Drozda, który prowadził program w towarzyskie uroczych asystentek.

Formuła programu opierała się na przeglądzie dziesięciu najśmieszniejszych filmików nadesłanych przez widzów, spośród których jeden wygrywał nagrodę tygodnia. Jurorów konkursu wyłaniano spośród publiczności. Prowadzący przy pomocy asystentki, rzucał w stronę widowni kolorowe piłeczki, które lądowały w dłoniach przyszłych sędziów.

W dobie powszechnych kamer wideo i magnetowidów, Polacy chętnie wysyłali amatorskie filmy z zabawnymi scenami. Wkrótce okazało się, że rozrywkowy program stał się obowiązkową, niedzielną pozycją dla sporej części widzów.

Po ponad 500 odcinkach, Tadeusz Drozda rozstał się z programem. Nowi prowadzący: Joanna Bartel i Magdalena Kotarba, Krzysztof Piasecki, Wojciech Kamiński i Przemysław Żejmo z kabaretu "Jurki" już nigdy nie zagwarantowali produkcji tak imponującej widowni, jak za czasów Drozdy.

W 2009 roku zaprzestano produkcji "Śmiechu warte".

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lofbt
d3lofbt
d3lofbt