Trwa ładowanie...
d3l1t6y

mała Czarna

Najnowsze informacje
3.0
(4 głosy)
Oceń:

"mała Czarna" to program adresowany do kobiet, emitowany przez TV 4. W studiu "Małej Czarnej" goszczą ludzie ze świata szeroko pojętego show - biznesu oraz ludzie, którzy mogą podzielić się ciekawymi doświadczeniami czy wspomnieniami.

"mała Czarna" nadawana jest na antenie telewizyjnej Czwórki od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.25. powraca po wakacyjnej przerwie!

Każdy odcinek ma trzy prowadzące. Gospodynią programu, obecną w każdym odcinku jest Katarzyna Montgomery (była redaktor naczelna magazynu "Viva!"). Katarzynę Montgomery wspierają: Katarzyna Lengren, Krystyna Pytlakowska, Agnieszka Maciąg, Magdalena Juszczyk (w programie w każdy czwartek zajmuje się tematami związanymi z kulturą: filmowymi, teatralnymi i muzycznymi zapowiedziami), Zuza Ziomecka, Beata Kawka, Barbara Stanisławczyk oraz Agnetha Brandin. Niedawno do ekipy prowadzących dołączyły dziennikarka "Wysokich obcasów", Paulina Reiter oraz Aleksandra Kwaśniewska.

Prowadzące program są gotowe do roztrząsania emocjonalnych dylematów, przeszukiwania zakamarków męskiej i damskiej duszy, znalezienia dobrej drogi do opracowania "instrukcji obsługi" partnera.

"mała Czarna" w obecnej edycji zmieniła nieco oblicze: teraz, oprócz rozmów z gwiazdami i ekspertami od libido i psyche, program proponuje porady na tematy praktyczne: podróże, uroda, zdrowie, pieniądze.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l1t6y
d3l1t6y
d3l1t6y