Trwa ładowanie...
d20f6ho

Ekipa

Najnowsze informacje
5.0
(243 głosy)
Oceń:

„Ekipa” (Entourage) to amerykański serial telewizyjny, komedia obyczajowa, która miała swoją światową premierę 18 lipca 2004 roku. Obecnie serial składa się z siedmiu serii. Fabuła jest oparta o losy Marka Wahlberga, będącego również producentem serialu.

Trudno natrafić na serial komediowy, który oprócz wywoływania śmiechu prezentuje sobą coś więcej. Stworzona przez HBO "Ekipa" nie tylko do nich należy, ale także śmiało może rywalizować z najlepszymi produkcjami dramatycznymi. Gdy startowała w 2004 roku została szybko nazwana męskim "Seksem w wielkim mieście". Porównanie to jednak nie do końca odzwierciedla to, co stworzony przez Douga Ellina serial prezentuje.

Główny bohater, Vince Chale, uparcie próbuje zaistnieć w zepsutym, pełnym blichtru i paradoksów świecie Hollywoodu. Aktor i jego przyjaciel, Eric, postanawiają zająć się produkcją filmu, o którym marzyli od dawna. Film pt. "Medellin" to opowieść o życiu bossa narkotykowego, Pablo Escobara. W trakcie realizacji przedsięwzięcia pojawia się wiele problemów.

W pilotowym odcinku aktor Vince Chase korzysta z uroków życia w Los Angeles. Na ekrany kin wkrótce wchodzi jego najnowszy film Head On. Razem z nim mieszka grupa przyjaciół (i jednocześnie jego pracowników), z którymi dorastał w nowojorskiej dzielnicy Queens. Do ekipy Vince’a należą Eric, Turtle oraz Johnny Drama. Paczka spędza większość dnia wylegując się w hollywoodzkim domu Vince'a. Koledzy godzinami grają w ringo i golfa na dachu willi oraz zabawiają swoje znajome w basenie.

Wystawne życie kosztuje. Jeśli więc Vince chce na stałe zadomowić się w świecie „pięknych i bogatych”, musi stale otrzymywać nowe propozycje gry w filmach. Jego agent Ari jest przekonany, że odkrył właśnie wielce obiecujący scenariusz filmu akcji pt. "Matterhorn." Vince prosi Erika, jedyną osobę której naprawdę ufa aby przeczytał skrypt. Opinia Erika jest zwięzła i krótka – film przypomina „Szklaną pułapkę w Disneylandzie” i jest beznadziejny.

Kiedy Ari dowiaduje się, że przyjaciel Vince’a przeczytał scenariusz, robi mu karczemną awanturę przy kolacji. Wkrótce Ari elektryzuje ekipę straszną wiadomością – kiedy Vince kręcił nosem na "Matterhorn”, Colin Farrell postanowił przyjąć pogardzoną przez niego rolę, zwijając mu sprzed nosa wielomilionową gażę.

Ekipa
Tytuł oryginalny

Entourage

Gatunek

dramat, komedia, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

30 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Sergei Zelinsky

Jarrod Bunch (ochroniarz)

Stacy Stas (Drama's Girl)

Gene LeBell

Amar'e Stoudemire (on sam)

Bruce Nozick

Christopher Goodman

Gary Kraus

Robin Atkin Downes (reżyser sesji zdjęciowej)

Darcy Fowers Darcy Fowers (Lori)

Heidi Marnhout (Joyce)

Stephanie Venditto (Jackie)

Shelli Boone (Asystentka)

Melissa Ordway (Morgan)

Kelly Kruger (Lori)

Philippe Badreau

Amy Rosoff

Fred Ochs

Bradley Doods (biorący udział w konkursie)

Chase Kim

Charity Shea (Dziewczyna w samochodzie)

Johanna Black (Staci)

Michael Phelps (Michael Phelps)

Cole Petersen (Max Ballard)

Camille Saviola (Mama Turtle'a)

Autumn Reeser (Lizzie Grant)

Alan Mueting (Rodzic)

Kayla Ewell (Amy)

Christina DeRosa (Jennifer)

Richard Branson (on sam)

Amanda Righetti (Katrina)

Rachel Specter (Rozzie)

William Ragsdale (Frank Giovanello)

Paul Willson (Gracz w Blackjacka)

Samaire Armstrong (Emily)

Carlie Westerman (Nastolatka)

Kelvin Han Yee (Taksówkarz)

Brian Grazer (Brian Grazer)

Kevin Connolly (Eric Murphy)

Peter Jacobson

David Frankel

Jeremy Piven (Ari Gold)

Greg Collins (Policjant)

Kevin Dillon (Johnny 'Drama' Chase)

Debi Mazar (Shauna)

Adrian Grenier (Vincent Chase)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20f6ho
d20f6ho
d20f6ho