Trwa ładowanie...
d1jhkrg

Zakochaj się w Tili Tequili

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1jhkrg

"Zakochaj się w Tili Tequili" to reality show nakręcone przez MTV, bazujące na pomyśle programu "Kawaler", w którym 25 pięknych kobiet pod czujnym okiem kamer telewizyjnych walczyło o serce kawalera.

Twórcy "Zakochaj się w Tili Tequili" poszli krok dalej, gdyż program ma podłoże biseksualne, a o serce niezdecydowanej Tili Tequili walczy 16 heteroseksualnych facetów i 16 dziewczyn-lesbijek.

Główną bohaterką show jest Tila Tequila, gwiazdka telewizyjna i modelka.Tila wystąpiła w kilku sesjach zdjęciowych dla czołowych pism dla panów takich jak Playboy, Penthouse, Maxim, Stuff. Jej profil na portalu MySpace był najchętniej oglądanym profilem w 2006 roku, co przyniosło Tili tytuł "Miss MySpace". Tila jest autorką książki-poradnika "Hooking Up with Tila Tequila: A Guide to Love, Fame, Happiness, Success, and Being the Life of the Party" oraz 3 płyt muzycznych: Sex, I Love U, Stripped Friends (wszystkie w 2007) i Paralyze (2008).

Uczestnicy programu "Zakochaj się w Tili Tequili" zgłaszając się do niego nie wiedzieli o biseksualności głównej bohaterki, a dowiedzieli się prawdy dopiero na koniec pierwszego z 10 odcinków programu, podczas pierwszych eliminacji. Pozostali uczestnicy obojga płci zamieszkali w domu Tili, dzieląc tą samą sypialnię do końca programu.

Program "Zakochaj się w Tili Tequili" wywołał za oceanem falę krytyki, zwłaszcza ze strony środowisk chrześcijańskich oraz Instytutu Kultury i Mediów. Ponadto spekulowano, że program jest tylko fikcją, a główna bohaterka nie tylko nie jest biseksualna, ale na dodatek ma stałego chłopaka - czemu sama Tila oczywiście publicznie zaprzeczała. Spekulacje potwierdzać może fakt, że zwycięzca programu - Bobby Banhart po zakończeniu show nigdy więcej nie zobaczył, ani nawet nie rozmawiał z Tilą, a ich "wielka miłość" nie przetrwała.

Liczne kontrowersje nie przeszkodziły producentom programu stworzyć drugiej edycji świetnie zarabiającego programu - A Shot At Love II with Tila Tequila oraz programów nawiązujących takich jak: A shot At Love: The Hangover (podsumowanie pierwszego sezonu), That's Amore (głównym bohaterem był jeden z uczestników "Zakochaj się w Tili Tequili" - Włoch Domenico) czy A Double Shot at Love with the ikki twins (gdzie Tilę zastąpiły seksowne bliźniaczki).

W Stanach Zjednoczonych program "Zakochaj się w Tili Tequili" był debiutem nr 1 pod względem oglądalności w segmencie 18-34 lata i z 6,2 mln widzów stało się najpopularniejszym programem emitowanym przez tą stację.

d1jhkrg
d1jhkrg
d1jhkrg
d1jhkrg