Trwa ładowanie...
d15afpe

Sylwia Nowak

Najnowsze informacje
4.2
(5 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Radomsko

Filmografia:
Seriale:
d15afpe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Tomasz Zienkiewicz

Sylwia Nowak - polska fotomodelka, celebrytka, wokalistka.

Sylwia Nowak - wykształcenie

Sylwia Nowak pochodzi z Radomska. W 2003 roku ukończyła w swoim rodzinnym mieście Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz (klasa fortepianu). Jest absolwentką filologii angielskiej na warszawskiej SWPSiZ oraz Wydziału Zarządzania (specjalizacja marketing) na Uniwersytecie Warszawskim. W 2015 roku rozpoczęła naukę w Studium aktorskim Romy Gąsiorowskiej oraz w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego.

Początki kariery Sylwii Nowak

Sylwia Nowak zyskała popularność po występie w programie "Miłość na bogato". W 2013 roku pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". Jej wizerunek wykorzystywany był w kampaniach reklamowych takich marek jak Cin Cin, Biedronka, Kozuba, a także Butterflies i Classen & Eva Minge. Modelka wystąpiła również w teledysku do utworu "W sieci" autorstwa Pono i Rozbójnika Alibaby.

Sylwia Nowak obecnie

Nowak zagrała epizodyczne role w serialu "Na wspólnej" oraz w komedii "Wkręceni 2". 3 marca 2017 roku wydany został singiel wokalistki "Silniejsza". Miesiąc później zdjęcia modelki pojawiły się w magazynie "CKM". Obecnie gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których zachęca do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15afpe
d15afpe
d15afpe