ycipk-18rswj
ycipk-18rswj

Sylwia Nowak - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Sylwia Nowak Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-18rswj

Sylwia Nowak - polska fotomodelka, celebrytka, wokalistka.

Sylwia Nowak - wykształcenie

Sylwia Nowak pochodzi z Radomska. W 2003 roku ukończyła w swoim rodzinnym mieście Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz (klasa fortepianu). Jest absolwentką filologii angielskiej na warszawskiej SWPSiZ oraz Wydziału Zarządzania (specjalizacja marketing) na Uniwersytecie Warszawskim. W 2015 roku rozpoczęła naukę w Studium aktorskim Romy Gąsiorowskiej oraz w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego.

Początki kariery Sylwii Nowak

Sylwia Nowak zyskała popularność po występie w programie "Miłość na bogato". W 2013 roku pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". Jej wizerunek wykorzystywany był w kampaniach reklamowych takich marek jak Cin Cin, Biedronka, Kozuba, a także Butterflies i Classen & Eva Minge. Modelka wystąpiła również w teledysku do utworu "W sieci" autorstwa Pono i Rozbójnika Alibaby.

Sylwia Nowak obecnie

Nowak zagrała epizodyczne role w serialu "Na wspólnej" oraz w komedii "Wkręceni 2". 3 marca 2017 roku wydany został singiel wokalistki "Silniejsza". Miesiąc później zdjęcia modelki pojawiły się w magazynie "CKM". Obecnie gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których zachęca do uprawiania sportu i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Data urodzenia

26.05.1988

Miejsce urodzenia

Radomsko

Profesja

Modelka, celebrytka, wokalistka

Filmografia

Wkręceni 2 (2015)

Seriale
ycipk-18rswj
ycipk-18rswj