Trwa ładowanie...
d38dx3w

Sezon na miłość

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

''Sezon na miłość'' to turecki serial obyczajowy. Premiera miała miejsce 4 lipca 2014 roku w Turcji, a w Polsce pierwszy odcinek został wyemitowany 1 czerwca 2015 roku na kanale TV Puls. ''Sezon na miłość'' pierwotnie został podzielony na 2 sezony, co w sumie daje 59 odcinków. Z kolei w Polsce pokazano jedynie 1 sezon liczący 51 odcinków.

Sezon na miłość – opis fabuły, bohaterowie

Fabuła ''Sezonu na miłość'' opowiada historię młodej studentki Oyku (Özge Gürel), która ma bardzo ambitne plany na przyszłość. Zamierza zostać najlepszą projektantką mody na świecie, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że jest przed nią jeszcze daleka droga. Dodatkowo serce dziewczyny od wielu lat jest zajęte przez Mete (Dağhan Külegeç), starszego brata najlepszej koleżanki.

Niestety Oyku nie wyjawia swoich uczuć ukochanemu, który cały czas traktuje ją jako przyjaciółkę. W ''Sezonie na miłość'' studentka nie zamierza rozdzielać Mete i jego nowej dziewczyny Seymę (Nilperi Sahinkaya). Oyku po cichu cierpi z powodu nieodwzajemnionej miłości, ale niespodziewanie na jej drodze staje przystojny Ayaz (Serkan Cayoglu).

Ayaz to dawny przyjaciel Mete i syn jednej z najbardziej rozchwytywanych projektantek mody (Neslihan Yeldan). ''Sezon na miłość'' przynosi kolejny splot wypadków – Ayaz bardzo szybko zakochuje się w ambitnej Oyku, ale początkowo zdaje się z tym walczyć. Chłopak zbliża się do studentki, która niechętnie przystaje na jego zaloty. Jednak w wyniku kolejnych wypadków Oyku i Ayaz zostają parą.

Nowa miłość dwojga młodych ludzi nie uchodzi uwadze matce Ayaza. Kobieta nie ukrywa niechęci do nowej wybranki syna i zamierza zrobić wszystko, aby rozdzielić parę. Wykorzystuje w tym celu Seymę, która wprowadza w życie wiele intryg utrudniających Ayazowi i Oyku kolejne randki. W ''Sezonie na miłość'' Mete, widząc rodzące się uczucie pomiędzy przyjaciółmi, zaczyna rozumieć, że on też kocha Oyku.

''Sezon na miłość'' przynosi kolejne rozczarowania oraz rywalizację. Mete postanawia wyjawić Oyku miłość i chce przeprosić dziewczynę za to, że poprzednio ją odrzucił. Studentka jest zaskoczona nagłą przemianą Mete, ale nie zamierza rezygnować z miłości do Ayaza. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do ostrej walki o serce dziewczyny. Niedługo później dochodzi do bardzo groźnego wypadku z udziałem Oyku.

Dalsze wydarzenia w ''Sezonie na miłość'' toczą się niezwykle szybko. Oyku w wyniku doznanych obrażeń zapada w śpiączkę, a przy jej łóżku czuwają Mete i Ayaz, którzy cały czas rywalizują ze sobą. Gdy dziewczyna odzyskuje przytomność okazuje się, że cierpi na amnezję i zapomina o uczuciu do Ayaza. Mete jest zadowolony, ponieważ Oylu pamięta jedynie młodzieńczą miłość do niego.

Ayaz nie zamierza się poddawać i stara się rozbudzić w ukochanej dawne uczucie. Oczywiście Mete cały czas stoi mu na przeszkodzie – próbuje wykorzystać wcześniej utraconą szansę na związek z Oyku. Na szczęście w ''Sezonie na miłość'' zwycięża prawdziwa miłość i wkrótce studentka odzyskuje pamięć. Wraca do Ayaza, ale przed nimi jeszcze wiele intryg do pokonania. Mete, Önem i Seyma nie zamierzają odpuścić, wspólnymi siłami knują przeciwko nim.

Sezon na miłość – obsada

W rolach głównych występują:

  • Özge Gürel jako Oyku Acar;
  • Serkan Çayoğlu jako Ayaz Dinçer;
  • Nilperi Sahinkaya – Şeyma Çetin;
  • Dağhan Külegeç – Mete Uyar;
  • Nihal Işıksaçan – Burcu Uyar;
  • Aras Aydın – Emre Yigit;
  • Fatma Toptas – Sibel Korkmaz;
  • Serkan Börekyemez – Ilker Korkmaz;
  • Neslihan Yeldan – Önem Dinçer.

Zobacz także inne seriale tureckie:

Sezon na miłość
Tytuł oryginalny

Kiraz Mevsimi

Gatunek

Obyczajowy

Kraj produkcji

Turcja

Data premiery

04.07.2014

Czas trwania odcinka

120 min.

Liczba sezonów

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38dx3w
d38dx3w
d38dx3w
d38dx3w