Trwa ładowanie...
dwafaj0

Meandry uczuć

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
dwafaj0
"Meandry uczuć" to turecki serial emitowany przez TVP2 Materiały prasowe

"Meandry uczuć" to turecki serial obyczajowy. W Turcji miał premierę jesienią 2016 roku, a ostatni odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 roku. Z kolei w Polsce, serial został wypuszczony przez TVP2 od grudnia 2017 roku do maja 2018 roku. Tekst "Meandrów uczuć" w języku polskim został stworzony dzięki Piotrowi Zielińskiemu, z kolei lektorem był Paweł Straszewski.

Meandry uczuć – opis fabuły, bohaterowie

Turecka telenowela ''Meandry uczuć'' opowiada zagmatwane losy dwóch rodzin, od wielu lat żyjących w głębokim konflikcie. Członkowie jednej z nich muszą się zmierzyć z próbą przejęcia fortuny, kłamstwami oraz rodzącym się uczuciem. To właśnie miłość dwojga młodych ludzi ma szansę pogodzić zwaśnione rody – jak ma to miejsce w baśniach.

Serial "Meandry uczuć" rozpoczyna się od powrotu Cesura Alemdaroğlu (Kıvanç Tatlıtuğ) do rodzinnego miasteczka. Szuka zemsty na lokalnym potentacie Tahsinie (Tamer Levent), który, według wiarygodnych źródeł, przyczynił się do śmierci jego ojca. Konflikt między dwiema rodzinami od wielu lat jest bardzo silny i już wkrótce okazuje się, że może być jeszcze gorzej.

Cesur przez przypadek ratuje życie pięknej Suhan (Tuba Büyüküstün). Dziewczyna niespodziewanie straciła panowanie nad koniem, ale Cesur od razu ruszył na pomoc nieznajomej. Wkrótce wychodzi na jaw, że Suhan jest córką Tahsina, czyli największego wroga Cesura. Sprawa zemsty okazuje się beznadziejna, gdy chłopak zakochuje się w uratowanej dziewczynie.

W "Meandrach uczuć" konflikt między wspomnianymi rodzinami narasta. Głównie za sprawą Korhana (Erkan Avcı), syna Tahsina. Mężczyzna sprzedał Cesurowi część ziemi należącej do ojca. Oczywiście nie uchodzi to na sucho Korhanowi. Gdy ojciec dowiaduje się o jego uczynku, pokazuje swoją prawdziwą twarz. Poniża i upokarza go, wyrzucając synowi, że wciąż nie ma dzieci.

W dalszej części "Meandrów uczuć" pomiędzy głównym bohaterem a Suhan rodzi się nieoczekiwane uczucie. Młodzi nie potrafią walczyć ze swoją miłością, ale coraz większy konflikt między rodzinami oraz związek Tahsina ze śmiercią ojca Cesura, powodują narastające napięcie.

Długi historyczny spór okazuje się jedynie pretekstem do dalszych intryg i zawiłości.

Meandry uczuć – obsada

W rolach głównych w serialu "Meandry uczuć" występują:

  • Tamer Levent jako Tahsin Korludag – senior bogatego rodu, właściciel ziemski oraz założyciel miasteczka.
  • Kivanc Tatlitug jako Cesura Alemdarlogu - tajemniczy przybysz, początkowo posługujący się fałszywymi dokumentami. Po spotkaniu z Suhan będzie gotowy wykorzystać dziewczynę do własnych celów, ale szybko zakocha się w niej.
  • Tuba Buyukustun jako Suhan Korludag - ukochane dziecko Tahsina, zajmuje się produkcją perfum. Dobrze wykształcona oraz ułożona, od razu zakochuje się w Cesurze.
  • Erkan Avci jako Korhan Korludag – syn Tahsina i brat Suhan. Ojciec za nim nie przepada, ponieważ nie może znieść myśli, że nie doczekał się jeszcze wnuka, który odziedziczyłby cały majątek.
  • Sezin Akbasogullar jako Dżahide Korludag – pazerna na pieniądze żona Korhana. Nie znosi Suhan, bo obawia się, że to dziewczyna szybciej doczeka się potomka i zgarnie pieniądze.
  • Irmak Ornek jako Sirin – przyjaciółka Suhan. Od początku zachwycona jej związkiem z Cesurem.
Meandry uczuć
Tytuł oryginalny

Cesur Ve Güzel

Gatunek

Obyczajowy

Kraj produkcji

Turcja

Data premiery

10.11.2016

Czas trwania odcinka

45 min.

Liczba sezonów

1

dwafaj0
dwafaj0
dwafaj0
dwafaj0