Trwa ładowanie...
d1s1x9l

Melrose Place

Najnowsze informacje
4.8
(131 głosów)
Oceń:

"Melrose Place" to amerykańska opera mydlana nadawana w latach 1992-1999, stworzona przez Darrena Stara dla telewizji FOX we współpracy z wytwórnią Aarona Spellinga. Początkowo była pomyślana jako spin-off "Beverly Hills 90210", prezentując dalsze losy Kelly Taylor. Serial składa się z 226 odcinków, podzielonych na siedem serii. W Polsce serial mieliśmy okazję oglądać na TVN, TVN7 oraz TV4.

Melrose Place" opowiada o pochodzących z różnych środowisk i mających odmienne doświadczenia i zasady życiowe młodych ludziach, którzy przyjechali do Los Angeles, by realizować swoje marzenia. Ich drogi życiowe krzyżują się w niewielkim apartamentowcu na Melrose Place, gdzie każde z nich wynajmuje mieszkanie.

Serial, stworzony przez Darrena Stara, a wyprodukowany przez Aarona Spellinga, początkowo miał być kontynuacją ich poprzedniego hitu - "Beverly Hills 90210", dlatego w pierwszych odcinkach pojawiają się niektórzy bohaterowie tej produkcji. Jednak "Melrose Place" szybko wykreował własne postaci i wątki, które były kontynuowane w sześciu następnych sezonach.

W serialu zagrali m.in.: Josie Bissett, Thomas Calabro, Amy Locane, Doug Savant, Grant Show, Andrew Shue, Courtney Thorne-Smith, Vanessa A. Williams, Daphne Zuniga, Marcia Cross i Heather Locklear.

„Melrose Place” doczekało się w latach 1994-1995 swojego spin-offu w postaci serialu „Modelki”, opowiadającym o domu mody prowadzonym przez Hilary Michaels, matkę Amandy Woodward z Melrose Place.

W 2009 roku stacja THE CW zrealizowała spin-off serialu pod starą nazwą "Melrose Place", w którym pojawili się nowi bohaterowie oraz stare twarze. Z pierwotnego składu nie zabrakło: Heather Locklear, Sydney Andrews, Jane Andrews, Michaela Mancini oraz Jo Reynolds. Serial nie spotkał się z zainteresowaniem widzów i zakończył się po jednym sezonie. Wyemitowano jedynie 18 odcinków.

Melrose Place
Tytuł oryginalny

Melrose Place

Gatunek

dramat, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

41 min.

Obsada

Aaron Paul (Członek Bractwa)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s1x9l
d1s1x9l
d1s1x9l