ycipk-228wij
ycipk-228wij

Lekcja stylu - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-228wij

Lekcja stylu to program poradnikowy prowadzony w stacji TVN Style przez Jolantę Kwaśniewską. Program ma przybliżać widzom kuluary stylowego życia, za pomocą praktycznych porad, ma także nauczyć jak żyć z klasą.

W programie poruszany jest cały wachlarz tematów związanych z tzw. dobrym stylem: od eleganckich garsonek po bieliznę. Twórcy "Lekcji stylu" mają ambicję pokazać, że dobre maniery przydają się nie tylko na "salonach". Wręcz przeciwnie - warto je stosować podczas imienin u cioci, kontaktów ze współpracownikami, kolacji z przyjaciółmi. Do każdego odcinka zapraszana jest inna para gości, która ma za zadanie skomentowanie zagadnień dotyczących stylu.

Jolanta Kwaśniewska, po spędzeniu 10 lat w Pałacu Prezydenckim, życia na walizkach, pod ciągłym obstrzałem mediów postanowiła nie chować się w zaciszu domowym i pisać pamiętnik, ale wyjść do ludzi i podzielić się swoją cenną wiedzą i spostrzeżeniami. Jako jedyna z niewielu Polek miała bowiem okazję być w miejscach i poznać ludzi, o których zwykły zjadacz chleba może jedynie przeczytać. Od niedawna twórcy programu goszczą z kamerą w garderobach osób znanych ze szklanego programu.

Pod koniec każdego odcinka Jolanta Kwaśniewska zawsze odpowiadała na listowne pytania widzów. Jednak od zimowego sezonu ta część programu została zastąpiona subiektywną listą Hop! i Bęc!.

Jolanta Kwaśniewska nie od początku była gospodynią "Lekcji stylu". Pierwszy sezon programu prowadziły Katarzyna Montgormery (dawna redaktor naczelna magazynu "Viva!", obecna prowadząca program "Mała czarna" w TV4) oraz Sylwia Paszkowska (dziennikarka radiowa). Pani Prezydentowa pełniła rolę gościa i eksperta. W drugim sezonie programu Jolanta Kwaśniewska współprowadziła program z Magdą Mołek, jednak i ta para nie przetrwała dłużej niż sezon. Program w obecnym kształcie możemy oglądać od 4 sezonów.

ycipk-228wij

W jesiennej ramówce 2010 "Lekcje stylu" przenoszą się do kuchni. Jolanta Kwaśniewska będzie przyjmowała swoich gości właśnie w kuchni, żeby ocieplić wizerunek programu i sprawiać wrażenie osoby bardziej dostępnej.

ycipk-228wij
ycipk-228wij