Trwa ładowanie...
d1uqk1s

Teresa

Najnowsze informacje
4.1
(918 głosów)
Oceń:

"Teresa" to telenowela meksykańska produkowana w latach 2010-2011. Historia kobiety, która wyrzekła się własnej rodziny i zagrała na uczuciach bliskich sobie osób nieświadoma tego, że prędzej czy później życie wystawi jej rachunek i zmusi, by zapłaciła za swoje uczynki. Kłamstwo i oszustwa są według niej lepszym sposobem na poradzenie sobie z biedą niż uczciwa praca.

Teresa jest młodą, piękną kobietą, lecz zdominowaną przez ambicję. Zamiast pracować, woli obrać inną taktykę i podążając ścieżką oszustwa i zdrady wyjść z nędzy.

Narzeczonego, Mariana, traktuje jak swoją własność i wykorzystuje jego miłość czyniąc z niej użytek. Na swojej drodze do lepszego życia spotyka Paula, najlepszą partię na uczelni. Gdy są już o krok od ślubu, Paulo odkrywa prawdziwe pochodzenie Teresy, zrywa z nią i upokarza.

Kolejną ofiarą zgubnej kobiety pada Arturo de la Barrera, wykładowca, gotowy nie tylko opłacić jej studia na prywatnej uczelni ale i stracić dla niej głowę. Teresa wmawia jego siostrze, Luisie, że nigdy nie zaznała miłości od rodziców, którzy jedynie się nad nią znęcali i tak zamieszkuje w domu profesora.

Po ukończeniu studiów, zrywa z Marianem, wychodzi za Artura i wyjeżdża do Europy. Jej fascynacja Arturem szybko się wypala i rządna przygód postanawia uwieść Fernanda, narzeczonego Luisy, którą dotąd nazywała swoją najlepszą przyjaciółką.

Teresa
Tytuł oryginalny

Teresa

Gatunek

romans, serial

Kraj produkcji

Meksyk

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uqk1s
d1uqk1s
d1uqk1s