"Agent - Gwiazdy": Kędzior wrócił, Moro wściekła na Andersza. "Napalony małolat!"
Niestety, dla sumienia i dobrego samopoczucia Piotra Kędzierskiego, z programem pożegnał się Marek Włodarczyk. "Ja mam bardzo proste zasady moralne, dziadek Władek mnie nauczył, jak żyć".