Trwa ładowanie...
d3dco1x
Temat

iron majdan(strona 2/2)

Rusin wymijająco o nowym programie Rozenek. Nie powstrzymała się od ciętego komentarza
13-02-2018 15:48

Rusin wymijająco o nowym programie Rozenek. Nie powstrzymała się od ciętego komentarza

O niechęci pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kinga Rusin plotkuje się od dawna. Jak dziennikarka odnosi się do rewelacji teraz, gdy obie będą rywalizować o sympatię widzów?

"Iron Majdan" to będzie hit! Na jeden odcinek wydano milion złotych
31-01-2018 07:49

"Iron Majdan" to będzie hit! Na jeden odcinek wydano milion złotych

Nowe reality-show z udziałem Rozenek i Majdana to będzie prawdziwy hit. Budżet porównywalny jak w „Azja Express”, teraz ten format musi się skonfrontować z rynkiem - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy Grupy TVN.

Spot programu "Iron Majdan" z Rozenek i Majdanem
30-01-2018 17:24

Spot programu "Iron Majdan" z Rozenek i Majdanem

Ten program to prawdziwy hit! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zmierzą się z ekstremalnymi zadaniami w odległych zakątkach świata. Z pewnością nie będzie nudno, a wspólna wyprawa to test dla ich małżeństwa. Czy uda im się przetrwać? Zobaczcie spot.

Wojewódzki przyszedł na ramówkę TVN z ochroną? Siedział z dala od wszystkich gwiazd
30-01-2018 13:47

Wojewódzki przyszedł na ramówkę TVN z ochroną? Siedział z dala od wszystkich gwiazd

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawił się zarówno Kuba Wojewódzki jak i Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem. Atmosfera była napięta, a Kuba pojawił się z eskortą. Zakpił z niego Marcin Prokop.

d3dco1x
Poznaliśmy szczegóły nowego programu Majdanów. TVN chce zrobić z nich jeszcze większe gwiazdy
04-12-2017 08:09

Poznaliśmy szczegóły nowego programu Majdanów. TVN chce zrobić z nich jeszcze większe gwiazdy

TVN przygotował niespodziankę dla fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Jak informują wirtualnemedia.pl, wiosną przyszłego roku stacja wyemituje autorski format napisany specjalnie dla gwiazdorskiego małżeństwa.

d3dco1x
d3dco1x