Trwa ładowanie...
d40clmh

Reguły gry

Najnowsze informacje
4.7
(1111 głosów)
Oceń:

Serial "Reguły gry" to polska adaptacja amerykańskiego sitcomu "Rules of Engagement".

"Reguły gry" to zabawna opowieść o tym, że relacje uczuciowe często przypominają jazdę górską kolejką: wsiadasz, zapinasz pasy, trzymasz ukochaną osobę za rękę i... nie wiesz, co się wydarzy po drodze. Produkcja opowiada o relacjach łączących kilku przyjaciół, wśród których jest wieloletnia małżeństwo, para narzeczonych i singiel.

Grzegorz i Magda są małżeństwem od dwunastu lat. Są szczęśliwi, jednak coraz częściej rutyna daje się im we znaki. Adam i Natasza to natomiast para młodych narzeczonych. Pełni nadziei naiwnie wierzą, że wszystkie najlepsze chwile są jeszcze przed nimi.

Wśród paczki przyjaciół znajduje się również jeden rodzynek. Jacek jest najbliższym przyjacielem Adama. Ten wieczny kawaler ceni nie ma zamiaru rezygnować z zalet życia w stanie wolnym. Mimo odmiennych doświadczeń wszyscy zgadzają się, że związek uczuciowy często przypomina jazdę kolejką górską.

"Reguły gry" to produkcja ukazująca prawdziwe życie z przymrużeniem oka. W serialu nie zabraknie zatem śmiesznych momentów i kłopotliwych sytuacji.

W role głównych postaci wcielają się znane polskie gwiazdy m.in.: Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Paweł Wilczak, Katarzyna Kwiatkowska oraz Jan Jankowski.

Serial "Reguły gry" reżyseruje Bartosz Ignaciuk, który był reżyserem formatującym serial TVN "Usta Usta".

Serial emitowany przez stację TVN 7.

Reguły gry
Tytuł oryginalny

Reguły gry

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

22 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40clmh
d40clmh
d40clmh