Trwa ładowanie...
d3v6iru

Miłość jak z powieści

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Miłość jak z powieści" to nowy program Katarzyny Skrzyneckiej, byłej prowadzącej show "Taniec z gwiazdami". Na antenie Polsat Cafe aktorka przestawia historie ludzi, których miłość przetrwała trudne chwile.

Kiedy pomyślimy o romansie, wielu z nas przychodzi na myśl ponadczasowa powieść "Przeminęło z wiatrem" Margarett Mitchell. Zaczytują się w niej już pokolenia kobiet, skrycie marząc o porywającym uczuciu, dzięki któremu mogłyby choć na chwilę zapomnieć o codziennej rutynie. Czy prawdziwa miłość zdarza się tylko w książkach?

Czy w pogoni za karierą i nowymi wyzwaniami warto odkładać myślenie o niej na później? W nowym programie "Miłość jak z powieści" jego autorzy oraz prowadząca - Katarzyna Skrzynecka udowodnią, że wielkie uczucie może przydarzyć się każdej kobiecie. Aktorka przedstawi historie miłosne znanych ludzi, opowie o kulisach małżeństw gorących par show biznesu.

Bohaterami programu będą między innymi: Agata i Marek Kościkiewiczowie, Monika i Robert Gawlińscy, Adam i Nuria Wajrakowie. Czy ich związki zawsze układały się jak w bajkach?

Program można oglądać na antenie Polsat Cafe w środy o godzinie 22.00.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v6iru
d3v6iru
d3v6iru