Trwa ładowanie...
d22rh5a

Milion w minutę

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Przed uczestnikami programu stoi 10 zadań. Na wykonanie każdego z nich zawodnik ma jedynie 1 minutę! Udział w zadaniach biorą przedmioty powszechnego użytku, takie jak ołówki, szklanki, talerze czy kubki.

Zawodnikowi, któremu nie uda się zakończyć zadania przed upływem określonego czasu, ma jeszcze dwie szanse, aby wygrać milion.

Gracz może w każdym momencie zrezygnować z walki o pieniądze i tym samym odejść z gwarantowaną sumą, jaką uzbierał do tej pory. Na zwycięzcę programu czeka aż MILION złotych!

Oto niektóre z konkurencji, jakie czekają na zawodników:
"Na Krawędzi"
Zabawa polega na tym, aby otworzyć puszkę z napojem gazowanym i upić odpowiednią jego ilość. Następnie puszkę należy postawić tak, aby stojąc na krawędzi dna nie przewróciła się.

"Koszygłówka"
Jest to o wiele trudniejsza wersja tej popularnej gry zespołowej. Na głowie uczestnika zamocowany zostaje plastikowy pojemnik. Należy odbijać piłeczkę pingpongową w taki sposób, aby odbiła się pierw od podłogi, a następnie od ściany i ostatecznie wpadła do pojemnika.

"Ciasteczkowy potwór"
Na czole zawodnika leży okrągłe ciastko. Musi on pracując jedynie mięśniami twarzy przesunąć je do ust.

"Reszty nie trzeba"
Na krawędzi kufla umieszcza się 5 monet i podkłada pod nie banknot 50 złotowy. Całe zadanie polega na wyciągnięciu banknotu w taki sposób, aby monety zostały nienaruszone i nie wpadły do kufla.

Program prowadzi Marcin Prokop.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22rh5a
d22rh5a
d22rh5a