Trwa ładowanie...
d16fp2t

Malanowski i Partnerzy

Najnowsze informacje
4.8
(1039 głosów)
Oceń:

"Malanowski i Partnerzy" to serial dokumentalno-fabularny (docu-crime). Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura. Klienci zawsze mogę liczyć na fachową pomoc, pełną dyskrecję i w pełni profesjonalną obsługę.

Siedziba biura - "Malanowski i Partnerzy" mieści się w centrum Warszawy i akcja wszystkich odcinków tego serialu rozgrywa się na terenie tego miasta. Malanowski i jego młodzi współpracownicy pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych dzieci i dorosłych, śledzą zdradzających się małżonków, trafiają też na trop o wiele poważniejszych spraw i wyjątkowo groźnych przestępców: handlarzy narkotyków i żywym towarem.

Detektywi z serialu "Malanowski i Partnerzy" wkraczają do akcji, gdy policja nie podejmuje działań, bo ich zlecenia mogą dotyczyć czynów, które zgodnie z prawem nie są karalne, lecz wyrządzają osobom zainteresowanym wielką szkodę emocjonalną.

Bohaterowie serialu "Malanowski i Partnerzy" podejmują się bardzo różnych zadań, a rozwiązywane przez nich zagadki kryminalne potrafią w finale zaskoczyć nawet wytrawnych stróżów prawa.

Malanowski i Partnerzy
Tytuł oryginalny

Malanowski i Partnerzy

Gatunek

dokumentalny, kryminał, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

22 min.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16fp2t
d16fp2t
d16fp2t