Trwa ładowanie...
d2jrwwi

Kuchenne koszmary

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Wszyscy wiemy, czego się można spodziewać po tym programie: wielkich emocji i wielkich awantur! Szef kuchni, Gordon Ramsay, nie szczędzi zarówno słów zachęty, jak i słów gorzkiej prawdy właścicielom i pracownikom restauracji, które zobaczymy w czwartej już serii "Kuchennych koszmarów", zrealizowanej w USA.

Czy chodzi o lenistwo kucharzy, brud w kuchni czy marny pomysł na biznes - Gordon nie owija w bawełnę. Każdemu mówi wprost, co trzeba zrobić, by odmienić los podupadającego lokalu. Niby każdy z uczestników programu czeka jego fachową pomoc, ale… niełatwo jest przyjąć do wiadomości to, co Gordon ma do powiedzenia. Szefowie kuchni i właściciele lokali mają swoje przyzwyczajenia, Ramsay stanie więc przed jednymi z największych wyzwań, z jakimi przyszło mu się mierzyć.

W tej serii krewki mistrz kuchni uda się do New Jersey, odwiedzić Spanish Pavilion. Spróbuje naprawić relacje miedzy braćmi, którzy kłócą się tak strasznie, że wpływa to na atmosferę w prowadzonej przez nich restauracji.
Gordon wybierze się też do Nowego Jorku, na spotkanie z właścicielami Classic American. Szkoda tylko, że jedzenie w restauracji nie jest równie "klasyczne" jak nazwa lokalu. Seria 4 - Od poniedziałku 24 października o 19.00 na kanale BBC Entertainment!

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jrwwi
d2jrwwi
d2jrwwi