wp

"Milionerzy": uczestniczkę "zatkało" już na drugim pytaniu. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

Uczestnicy programu wywołują skrajne emocje. Natalia z ostatniego odcinka nie miała jednak szczęścia. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. "Błagam niech już odpadnie" - to najłagodniejsze opinie jakie można o niej przeczytać w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z programu "Milionerzy"
Kadr z programu "Milionerzy" (WP.PL)

Na etapie eliminacyjnym prawidłowo odpowiedzieli wszyscy, jednak to 23-letnia Natalia była najszybsza. Jak się okazało na prezentacji, uczestniczka ukończyła technikum hotelarskie i przyszła do programu z nadzieją na wygranie co najmniej 200 tys. zł., które umożliwiłoby jej otworzenie wymarzonego gospodarstwa agroturystycznego.

Pierwsze pytanie o to, czym jest mankiet, Natalia przeszła bezproblemowo. Przy drugim, dotyczącym podstawowej wiedzy o szachach, zaczęły się problemy. Uczestniczka show poprosiła o pierwsze koło ratunkowe "Pytanie do publiczności". Widzowie zebrani studiu jednogłośnie zaznaczyli prawidłową odpowiedź i Natalia im zaufała.

wp

Kolejne kłopoty 23-latka zaczęła mieć na etapie gry o 5000 zł. Czwarte pytanie dotyczyło OPEC. Spójrzmy prawdzie w oczy! Choć internauci upierają się, że Natalia miała bajecznie łatwą drogę do miliona, kto z nas nie miałby wątpliwości przy tym pytaniu patrząc głęboko w oczy Hubertowi Urbańskiemu? (Ja miałabym.) Natalia poprosiła o koło ratunkowe "Pół na pół", które rozwiało jej wątpliwości i zaznaczyła prawidłową odpowiedź. Przy kolejnym, gdy stawką było 10 tys. zł., uczestniczka "Milionerów" znów poprosiła o pomoc i zadzwoniła do swojej przyjaciółki. Wspólnymi siłami udało im się dojść do prawidłowej odpowiedzi.

Natalia wykorzystała wszystkie koła ratunkowe, które najprawdopodobniej przydałoby się jej przy pytaniu za 20 tys. zł. Niestety, 23-latka nie miała pojęcia kto był pierwszym człowiekiem na księżycu i zrezygnowała z dalszej gry. Internauci byli wobec niej bezlitośni, m.in. dlatego, że zastanawiając się nad odpowiedzią uczestniczka pomyliła Louis Armstronga z Neilem. Czy ich szydercze komentarze są uzasadnione?

wp
WP.PL
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Co na monitorze widzi podczas "Milionerów" Urbański?

wp

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.