Trwa ładowanie...
d23gcg9
d23gcg9

Wyszyńska Małgorzata

Najnowsze informacje
4.8
(4 głosy)
Oceń:
Zdjęcie
Zdjęcie

Małgorzata Wyszyńska to polska dziennikarka, szefowa i prezenterka *"Wiadomości" TVP1. Słynie z profesjonalnego podejścia do pracy dziennikarskiej i stanowczości wobec swoich podwładnych.*

Małgorzata Wyszyńska telewizyjną przygodę rozpoczęła w 1997 roku, gdy trafiła do poznańskiego oddziału TVP. Początkowo zajmowała się prognozą pogody, a następnie programem informacyjnym "Teleskop".

W 1999 przeszła do ogólnopolskiej TVP i zaczęła drogę na szczyt od prezentowania pogody w "Wiadomościach". Niedługo później została prezenterką "Teleexpressu" oraz programu publicystycznego "Bezpieczna Jedynka".

W 2004 roku dołączyła do ekipy "Kawy czy herbaty", a dwa lata później do "Wiadomości", które prowadziła aż do wiosny 2010, gdy została zwolniona z pracy. Przerwa od magazynu informacyjnego trwała do października 2010 roku, kiedy okazało się, że nowa szefowa TVP1, Iwona Schymalla, mianowała Wyszyńską dyrektorką "Wiadomości". Niedługo później dziennikarka wróciła na antenę TVP1 i do prowadzenia wieczornego wydania magazynu informacyjnego.

d23gcg9

d23gcg9
d23gcg9
d23gcg9