Trwa ładowanie...
d45yavb

Włatcy Móch (serial)

Najnowsze informacje
4.7
(8532 głosy)
Oceń:

"Włatcy Móch" to popularny serial animowany opowiadający o losach czterech drugoklasistów. Chłopcy są szkolnymi łobuziakami rozmiłowanymi w dowcipach i kochającymi draki. W ich szkole często dzieją się niesamowite rzeczy od wizyt duchów i istot pozaziemskich poczynając na próbach przejęcia systemu edukacji przez mechanicznych roboto-dyrektorów skończywszy.

Osiłek Anusiak, młody naukowiec Konieczko, kasiasty Maślana i zombiak Czesio, oto bohaterowie tej zabawnej animacji. Każdy z nich jest zupełnie inny lecz łączy ich jeden cel - chłopcy chcą zdobyć władzę nad światem.

Ze względu na częściowy brak cenzury i bardzo „życiowe” scenariusze „Włatcy Móch” przeznaczeni są tylko dla widzów dorosłych.

"Włatcy Móch" to jedyna w swoim rodzaju animacja z miejsca okrzyknięta „polskim South Parkiem”. Ten przydomek nie spodobał się twórcom którzy protestowali mówiąc że ich produkcja jest zupełnie inna od rzekomego amerykańskiego pierwowzoru. Cóż, pomimo iż ciężko wyzbyć się kojarzenia "Włatców Móch" z "South Parkiem" trzeba przyznać że ekipie serialu udało się stworzyć coś bardzo oryginalnego, zabawnego, lekko nasiąkniętego nienachalnym morałem i przede wszystkim umiejscowionego w rodzimych realiach.

Włatcy Móch (serial)
Tytuł oryginalny

Włatcy Móch (serial)

Gatunek

animowany, komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

20 min.

Obsada

Beata Rakowska (Konieczko)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45yavb
d45yavb
d45yavb