Trwa ładowanie...
d39n4sw

Trinny i Susannah ubierają Polskę

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Światowej sławy stylistki Trinny Woodall i Susannah Constantine, które odmieniły już życie i wygląd tysięcy ludzi na całym świecie, tym razem gościły w Polsce w programie "Trinny i Susannah ubierają Polskę".

Program wyemitowała wiosną 2011 roku stacja TVN Style. Stylistki podpowiadały Polkom, jak zmienić swój wygląd i poczuć się atrakcyjnie. Bohaterki programu przy ich pomocy przeszły wielką metamorfozę.

Stylistki nauczyły uczestniczki programu, jak polubić swoje ciało i w pełni je zaakceptować, gdyż według nich akceptacja siebie jest sukcesem prawdziwej przemiany. Pomogły też dobrać odpowiedni strój pasujący do figury uczestniczek i doradziły również, jak za pomocą łatwych sztuczek zatuszować jej mankamenty.

Uczestniczki przeszły nie tylko wizualną metamorfozę, ale także psychiczną. Trinny Woodall i Susannah Constantine pomogły Polkom im uwierzyć w siebie.

Warto zwrócić uwagę, że do metamorfozy kilkukrotnie zostali zaproszeni także mężczyźni. Zdaniem Susannah Polska jest krajem, w którym odsetek zaniedbanych panów jest bardzo duży. W wywiadzie dla "Elle" wyznała, że w żadnym innym miejscu nie widziała jeszcze tylu mężczyzn, wymagających tak nagłej interwencji.

Przed polską edycją Trinny i Susannah zrealizowały dwie serie "wyjazdowych" programów: w Stanach Zjednoczonych i Belgii. Wkrótce po zakończeniu zdjęć do polskiej edycji udały się do Australii.

Miasta, które odwiedziły Trinny i Susannah to: Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39n4sw
d39n4sw
d39n4sw