Depeche Mode na szczycie. Widzowie oszalali na punkcie tej piosenki
16 stycznia na platformie HBO Max pojawił się pierwszy odcinek serialu "The Last of Us". W ostatniej jego minucie widzowie usłyszeli utwór zespołu Depeche Mode "Never Let Me Down Again". To wystarczyło, aby kawałek z lat 80. ponownie stał się przebojem w rozgłośniach radiowych oraz w internecie.
Przemek Romanowski