Zachwycająca Dygant cała na biało. Gdy się odwróciła, wszystkim zrobiło się gorąco
W poniedziałek, 6 listopada w jednym z warszawskich kin odbyła się uroczysta premiera trzeciej części "Listów do M.". Z pewnością największą gwiazdą była Agnieszka Dygant.
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk