Starmach Anna - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się

Anna Starmach to najmłodsza część jurorskiego składu "Mastrechef" i prawdziwa pasjonatka sztuki gotowania, którą ceni sobie wyżej niż wyuczoną na uniwersytecie historię sztuki. Laureatka telewizyjnego konkursu dla kucharzy amatorów i absolwentka prestiżowej akademii kulinarnej w Paryżu, ocenia innych pasjonatów gotowania w największym kulinarnym show w Polsce.

Tak w skrócie można przedstawić Annę Starmach, która kulinarne hobby zamieniła na prawdziwy sens życia. Starmach, która jest absolwentką Uniwersytetu Jagielońskiego na kierunku historia sztuki od 2010 roku największe sukcesu odnosi w dziedzinie kulinarnej.

To w tym roku została laureatką konkursu "Gotuj o wszystko" organizowanego przez stację TVN i zadebiutowała w telewizji. Nagrodą w konkursie było m.in. prowadzenie kulinarnego kącika w programie "Dzień dobry TVN", za sprawą którego Starmach zdobyła rozpoznawalność i sympatię widzów TVN.

Sztuki gotowania Starmach uczyła się pod okiem najwyśmienitszych mistrzów w paryskiej akademii kulinarnej Le Cordon Bleu.

W lipcu 2012 roku stacja TVN emitująca program "MasterChef" ogłosiła, że Anna Starmach została jednym z jurorów pierwszej polskiej edycji programu. Podobnie jak Magda Gessler i Michel Moran.