Trwa ładowanie...
d3acf0z

Sexy mama

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:

"Sexy mama" to program poradnikowy stworzony przez popularną aktorkę, Kasię Cichopek specjalnie dla kobit, które mają problemy z odzyskaniem własnego ja po urodzeniu dziecka.

Gospodyni ma na celu udowodnić, że w każdej kobiecie, nawet po porodzie, drzemie "Sexy mama". Cichopek pomaga zagubionym kobietom wrócić do formy po ciąży, zgubić zbędne kilogramy oraz na nowo odkryć uśpioną kobiecość.

Kasia Cichopek w programie "Sexy mama" ponadto dzieli się z widzami swoimi najbardziej osobistymi doświadczeniami. Partneruje jej będzie mąż, Marcin Hakiel, który prowadzi warsztaty taneczne przeznaczone dla "sexy mamusiek".

Cichopek ma ambicję pokazać kobietom, że ciąża to wyjątkowy i radosny okres w życiu każdej kobiety, jednak pozostawia po sobie trudne do zaakceptowania fizyczne zmiany. Więcej centymetrów w pasie, zmieniony kształt piersi, konieczność wymiany garderoby - to wszystko wzbudza w kobietach frustrację, która uniemożliwia cieszenie się urokami macierzyństwa. Cichopek chce odczarować mity i złe opinie o tzw. dochodzeniu do siebie po porodzie. Ma sprawdzone i proste przepisy na to, jak w miarę przyjemnie i bezboleśnie odzyskać dawną sylwetkę i samopoczucie.

W każdej serii uczestniczki podejmują dwumiesięczną pracę nad ciałem i własnymi ograniczeniami, by osiągnąć cel. Za pomocą odpowiednich ćwiczeń siłowych i rozciągających oraz, co najważniejsze, dzięki codziennym zabawom z dzieckiem, każda z nich dąży do uzyskania wymarzonego wyglądu. W przemianie pomagają również fryzjerzy i styliści.

W ramówce jesiennej 2011 stacja Polsat Cafe wyemitowała trzecią serię programu "Sexy Mama". W każdej serii metamorfozie zostaje poddanych osiem kobiet.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3acf0z
d3acf0z
d3acf0z