Trwa ładowanie...
d3kqcmk

Maja Sablewska

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3kqcmk

Do niedawna Maja Sablewska kojarzyła się jedynie ze współpracy z polskimi gwiazdami. Teraz menedżerka celebrytów pracuje na swój własny sukces. Na antenie TVN Style ukazał się jej własny program "Sablewskiej sposób na modę", w którym doradza kobietom tajniki dobrego wyglądu i samopoczucia! Maja Sablewska złączyła swój los z telewizją, lecz na dość krótko - została jurorką pierwszej edycji "X Factor". W drugiej zastąpiła ją w rej roli Tatiana Okupnik. Jej droga na szczyt rozpoczęła się od fanclubu Natalii Kukulskiej. To właśnie tam Maja Sablewska po raz pierwszy nawiązała kontakt ze znaną postacią show-biznesu. Z czasem tak bardzo zaprzyjaźniła się z piosenkarką, że została opiekunką jej dzieci!

Była asystentką Katarzyny Kanclerz, która przez wiele lat reprezentowała najpopularniejsze polskie zespoły. Dzięki niej nie tylko weszła do show-biznesu, ale również zdobyła bezcenne doświadczenie. To właśnie ona czuwała nad programem Michała Wiśniewskiego "Jestem jaki jestem".

Pierwsze samodzielne sukcesy przyszły wraz zespołem Virgin, w którym pierwsze kroki stawiała naczelna polska skandalistka, Doda. To właśnie dzięki Mai Dorota Rabczewska po odejściu z zespołu szybko zrobiła zawrotną karierę. Z plastykowej seksbomby przeistoczyła się w piosenkarkę z klasą. Doda co prawda nie zdobyła szacunku ludzi z branży muzycznej, ale dzięki Sablewskiej zmieniła styl, nagrała debiutancką płytę i dostała się do programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Ambicje Mai nie pozwalały jej na stanie w miejscu. Właśnie dlatego postanowiła rozpocząć współpracę z początkującą młodą piosenkarką, Mariną Łuczenko. Na taki układ nie mogła zgodzić się Rabczewska i drogi tych pań rozeszły się w 2010 roku w atmosferze skandalu.

Sablewska szybko znalazła następczynię Dody, samą Edytę Górniak. Pomogła jej dostać się do programu "Taniec z gwiazdami" oraz rozpocząć nagrywanie kolejnej solowej płyty. Przez wiele miesięcy panie nie tylko ze sobą blisko współpracowały, ale również darzyły się głęboką przyjaźnią, często komentowaną w mediach.

Na początku 2011 roku Maja Sablewska dołączyła do jury nowej produkcji TVN-u, show "X-Factor". Na taką "samowolę" menedżerki nie mogła zgodzić się Edyta Górniak, która niedługo później wystosowała oficjalne pismo ogłaszające koniec współpracy z Sablewską.

Udział w show był dla Mai Sablewskiej okazją do wylansowania siebie i wyjścia z cienia gwiazd, w którym do tej pory tylko stała. Jednak pod koniec 2011 roku producenci "X Factor" podziękowali jej za współpracę. Jej miejsce zajęła Tatiana Okupnik, która w 2012 roku zasiadła w ekipie jurorów.

Jesienią 2013 roku na antenie TVN Style zadebiutował autorski program Sablewskiej - "Sablewskiej sposób na modę".

Gwiazda TVN od kilku lat związana jest z muzykiem jazzowym, Wojtkiem Mazolewskim.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kqcmk
d3kqcmk
d3kqcmk