Trwa ładowanie...
d3o4huc

Rezydencja

Najnowsze informacje
4.8
(6526 głosów)
Oceń:

Serial "Rezydencja" opowiada o losach bardzo zamożnej polskiej rodziny.

Do imperium zarządzanego przez ojca rodziny trafi pewnego dnia młoda, zwyczajna kobieta, która w rzeczywistości jest jego córką. O tym, że są spokrewnieni, oboje jednak nie wiedzą.

Wysoki poziom i niezapomniane emocje gwarantuje doborowa obsada, w roli głównej widzimy znanego człowieka Honoru – Jana Wieczorkowskiego, oraz piękną Annę Cieślak znaną z takich hitów jak „Dlaczego Nie” czy „Śluby Panieńskie”. Towarzyszy im plejada gwiazd: Małgorzata Pieczyńska, Weronika Książkiewicz, Sambor Czarnota, Daria Widawska i od dawna nie widziana Grażyna Szapołowska, którą polscy widzowie mogą oglądać na małym ekranie, po raz pierwszy od pięciu lat. Reżyserem serialu jest Maciej Dejczer – twórca takich hitów jak "Chichot Losu", "Teraz albo nigdy", "Ojciec Mateusz" czy znana wszystkim "Magda M".

Serial "Rezydencja" przedstawia losy bardzo bogatej rodziny, w której nagle, oprócz pieniędzy i wpływów, zaczynają liczyć się emocje. A to za sprawą zwyczajnej młodej kobiety, która trafia do imperium zarządzanego przez jej ojca.

Czy świat, w którym żyją bohaterowie nie rozpadnie się pod naporem uczuć? Czy pozostanie taki sam, kiedy wejdzie do niego skromna, uczciwa dziewczyna? Czy ona pozostanie taka sama po zderzeniu ze światem bogaczy i ich zamkniętymi sercami? A wreszcie czy prawdziwa miłość ma szansę w świecie wielkich interesów, władzy i wpływów?

"Rezydencja" to serial, który śmiało może konkurować z amerykańskimi produkcjami, bohaterowie nowej "Dynastii" wiodą swoje życia w niewyobrażalnym luksusie i dekadencji. Serial zachwyca niezwykle bogatą scenografią i rekwizytami. Plan zdjęciowy obejmuje, między innymi, luksusowy pałac w Zdunowie, wzniesiony na początku XX wieku.

W "Rezydencji" pojawiają się również luksusowe samochody, którymi jeżdżą główni bohaterowie. Mimo, że w serialu obecne są tylko trzy modele, ich łączna wartość przekroczy zawrotną sumę 3 milionów Euro.

Rezydencja
Tytuł oryginalny

Rezydencja

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Klaudia Halejcio (Maria Podhorecka)

Daria Widawska (Karolina Musiał)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o4huc
d3o4huc
d3o4huc