Trwa ładowanie...
d305p60

Pogoda na miłość

Najnowsze informacje
4.1
(4027 głosów)
Oceń:

„Pogoda na miłość” (One Tree Hill) to amerykański serial telewizyjny dla młodzieży. Serial śledzi losy dwóch przyrodnich braci: Lucasa i Nathana Scotta. Obaj marzą o karierze zawodowego koszykarza. Przeżywają podobne troski i problemy, ale szczerze się nienawidzą.

Premiera pierwszego odcinka odbyła się 23 września 2003 roku w telewizji WB. W Polsce serial po raz pierwszy był emitowany w TVN Siedem, jednak dopiero wyświetlanie go przez ogólnodostępny TVN spopularyzowało go wśród młodzieży. Łącznie serial składa się z ośmiu serii. Zapowiedziano dziewiąty, ostatni.

Serial według wielu od samego początku gwarantował ogromny sukces. Jego twórcą został Mark Schwaha, natomiast produkcją zajęli się członkowie ekipy serialu Tajmnice Smallville - Mike Tollin, Brian Robbins, Joe Davola. W obsadzie znalazły się przyszłe gwiazdy młodego pokolenia Hollywood, w tym Chad Michael Murray znany doskonale polskim widzom z filmów Dom woskowych ciał.

Serial „Pogoda na miłość” cieszy się niesłabnąca popularnością, zyskując rzesze wiernych fanów, dla których historia dwóch nieprzepadających za sobą braci i ich perypetie wśród szkolnych problemów i życiowych wątpliwości to źródło wzruszeń, poczucia humoru, a przede wszystkim poszukiwania odpowiedzi na pytanie dręczące każdego nastolatka we współczesnym świecie.

Ta intrygująca historia o przyrodnich braciach - sile więzów rodzinnych i prawdziwej przyjaźni, podbiła serca fanów na całym świecie. Sport, szkoła, młodzieńcze miłości i intrygi. Tree Hill jest małą miejscowością w Północnej Karolinie, mieszka tutaj dwóch braci przyrodnich: Lucas i Nathann Scott, mimo tego, że wychowali się w tym samym mieście, nie mieli nigdy kontaktu z sobą, głównie za sprawą ich ojca, Dana Scotta.

* „Pogoda na miłość”* kręcona jest w plenerach miasta Wilmington w amerykańskim stanie Karolina Północna. Za produkcję odpowiadają: Mark Schwahn, Michael Tollin, Brian Robbins, Joe Davola. Głowne role w serialu zagrali: Chad Michael Murray, James Lafferty, Hilarie Burton, Bethany Joy Galeotti, Sophia Bush.

Pogoda na miłość
Tytuł oryginalny

One Tree Hill

Gatunek

dramat, serial, sportowy

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Marcus Coloma (Marcus)

B.J. Britt (Devon/Referee)

Shantel VanSanten (Quinn James)

Andrea Moore (Makenna)

Michael Trucco (Cooper Lee)

Keith Samples

Barry Corbin (Coach Durham)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d305p60
d305p60
d305p60