Trwa ładowanie...
d241ioh

Khloe i Lamar

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:

Khloe i Lamar to spinn-off bijącego rekordy popularności programu "Z kamerą wśród Kardashianów". Jedna ze znanych sióstr, Khloe wyszła za mąż i postanowiła występować we własnym reality show.

Khloe i Lamar wpuszczają kamery do swojego domu, by pokazać, jak żyją na co dzień.

Khloe i Lamar połączyło wielkie uczucie: zaręczyli się miesiąc po poznaniu, a niezwykle wystawną ceremonię ślubną udało się im przygotować w zaledwie dziewięć dni. W zaślubinach wzięła udział kalifornijska śmietanka towarzyska. Nic dziwnego, że zdjęcia z uroczystości pojawiły się na pierwszych stronach gazet.

Rok po tym bajecznym wydarzeniu nadszedł trudny czas dla Khloe i Lamara. Młoda para zdawała się być nieświadoma, jak radykalnie zmienia się świat, gdy kamery zagoszczą w ich życiu na co dzień!

Współlokatorem Khloe i Lamara został młodszy brat Khloe - Robert, który po wyprowadzce z rodzinnego gniazdka chce spróbować sił w przemyśle muzycznym.

Pierwszy sezon programu "Khloe i Lamar" miał swoją premierę 18 kwietnia 2011 roku i liczył 8 odcinków. Stacja E! potwierdziła, że 19 lutego 2012 roku ruszy druga seria popularnego reality show.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d241ioh
d241ioh
d241ioh
d241ioh