Trwa ładowanie...
d406q71

Gotuj z Ramsayem

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Gotuj z Ramsayem" (oryg. Gordon Ramsay: Cookalong Live) to program kulinarny, który w Polsce emitowany był w kanale BBC Lifestyle. Program został zrealizowany na fali sukcesu innych programów kulinarnych, których gwiazdą był nie kto inny, jak Gordon Ramsay.

Zdobywca wielu nagród, szef kuchni Gordon Ramsay, proponuje widzom kurs gotowania - w programie "Gotuj z Ramsayem". Gospodarz show występuje w studiu w Wielkiej Brytanii, gdzie uczy uczestników sztuki gotowania. Prowadzący pokazuje, że każdy jest w stanie przyrządzić wspaniałe dania. Sam na antenie szykuje trzydaniową kolację w czasie krótszym niż godzina.

Program był realizowany na żywo, w studio w Wielkiej Brytanii, gdzie ludzie obserwowali cały proces gotowania. Każdy, szykowany przez Gordona Ramsaya posiłek miał swój motyw przewodni: na przykład wieczór curry, czy impreza w stylu lat 70-tych. Dzięki połączeniu z wybranymi domami z całej Wielkiej Brytanii, Gordon mógł udzielać porad kucharzom-amatorom. W studiu natomiast odwiedzały go różne gwiazdy: James Corden znany z komedii "Gavin i Stacey", znawca mody Gok Wan i aktorka Patsy Kensit.

Program zadebiutował w Wielkiej Brytanii 18 stycznia 2008 roku.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d406q71
d406q71
d406q71