Trwa ładowanie...
ycipk-2u8y6a
ycipk-2u8y6a

Gessler Adam - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Filmografia:
Zdjęcie
Podziel się

Adam Gessler pochodzi z rodu słynnych Geisslerów, którzy są w Warszawie właścicielami kilkunastu restauracji.

Trzy lata temu wydawało się, że kariera Adama Gesslera legła w gruzach. Jego bistro "Dom restauracyjny" w Warszawie było poważnie zadłużone i zostało zajęte przez komornika. Wówczas wybuchł wielki skandal wśród restauratorów.

W tamtym czasie Gessler wpadł na pomysł, aby otworzyć nowy biznes. Był to lokal na Przedmieściu Krakowskim "U kucharzy", uznawany za jedną z najlepszych restauracji w Polsce. Restauracja została doceniona przez przewodnik Michelin.

Zaraz potem pojawiło się kilka nowych projektów, które zachęcają klientów swoimi specjałami. Są to m.in. "U Kucharek", "Bistro a la Fourchette" i "Przekąski Zakąski".

ycipk-2u8y6a

Dzięki akcji obrony krzyża pod Pałacem Prezydenckim, jego bar "Przekąski Zakąski" leżący w pobliżu był oblegany przez tłumy broniące i będące przeciwnikami krzyża.

TVP zaproponowało Adamowi Gesslerowi poprowadzenie programu "Wściekłe gary", który trafił do jesiennej ramówki stacji. Gessler zaprezentuje widzom jedynki specjały polskiej kuchni oraz zajrzy do restauracji rozmieszczonych na terenie całej Polski, aby pokazać gdzie możemy zjeść dobrze i smacznie.

ycipk-2u8y6a
ycipk-2u8y6a
ycipk-2u8y6a