Trwa ładowanie...
dpznx7c

Dorota was urządzi!

Najnowsze informacje
4.1
(15 głosów)
Oceń:

Dobry projekt, proste triki dekoratorskie, zaskakujące sposoby na odnowienie starych mebli. Dorota Szelągowska wie najlepiej, jak się urządzić. Dziennikarka i projektantka wnętrz została nową prowadzącą w TVN Style. „Dorota was urządzi!" już jesienią!

Czy można zupełnie odmienić wnętrze swojego mieszkania, mając na to tylko 3 dni i ograniczony budżet? Oczywiście, że tak! W nowym programie „Dorota was urządzi!" dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska pokaże, że taka zmiana jest nie tylko możliwa, ale wpłynie też na jakość naszego życia. W końcu w pięknym wnętrzu zupełnie inaczej się mieszka.

Funkcjonalność i wyobraźnia oraz perfekcyjne dopasowanie do właścicieli - to według Doroty przepis na idealne mieszkanie. Takie mieszkanie jest w zasięgu naszych możliwości, jeśli tylko przestaniemy obawiać się remontu i bałaganu, który mu towarzyszy. W nagrodę dostaniemy zupełnie nowe wnętrze, które pokochamy!

Jak zareagują bohaterowie, których wnętrza zmienią się nie do poznania? Jakie problemy napotka nasza ekipa podczas remontu? Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Sprawdźcie już we wrześniu!

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpznx7c
dpznx7c
dpznx7c