"Taniec z gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna została prowadzącą. Kto zatańczy na parkiecie?

teleshow.WP | aktualizacja 2016-01-13 (14:49) 7 miesięcy 12 dni 10 godzin i 49 minut temu | 2 opinie
"Taniec z gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna została prowadzącą. Kto zatańczy na parkiecie?

"Taniec z gwiazdami" szykuje się do nowej odsłony. Z programem pożegnała się Anna Głogowska, a zastąpi ją - Paulina Sykut-Jeżyna.Od jakiegoś czasu Polsat mocno stawia na Paulinę Sykut-Jeżynę. Młoda prezenterka poprowadzi dwa duże show stacji - "Must be the Music" i "Taniec z gwiazdami". W pracy nad tym drugim zdobyła już pewne doświadczenie, bo razem z Agnieszką Popielewicz-Hyży prowadziła kulisy produkcji.

- Potwierdzam, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi, wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, wiosną piątą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - powiedział serwisowi wirtualnemedia.pl Konrad Stachurski, szef działu PR Telewizji Polsat.

Niedawno zakończyły się castingi do "Must be the Music", a ekipę czekają już tylko nagrania odcinków na żywo. Prowadzić je będą, jak zawsze, Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. Nic nie stoi więc na przeszkodzie przygotowaniom do "Tańca z gwiazdami".

Realizacje obu programów nie powinny ze sobą kolidować, gdyż taneczne show emitowane jest w piątki, muzyczne natomiast - w niedzielę. Prezenterka może więc podzielić pracę między nimi, ale pewne jest jedno - czekają ją z pewnością intensywne wiosenne weekendy.

Producenci ujawniają również, jacy uczestnicy wezmą udział w kolejnej edycji tanecznego show. Jedną z nich jest Kasia Stankiewicz, która dała się poznać publiczności jako wokalistka zespołu Varius Manx. Drugą uczestniczką - gwiazda seriali "Miodowe Lata" i "Ranczo", Dorota Chotecka.

Wśród panów zobaczymy na parkiecie Waldemara Błaszczyka, znanego z serialu "Na Wspólnej". Do listy dołączyli także Rafał Jonkisz, tegoroczny mister Polski, oraz pięściarz Izu Ugonoh, brat Osi Ugonoh (zwyciężczyni czwartej edycji "Top Model").

Zobacz także: Paulina Sykut o życiu po 35. urodzinach

2
oceń
tak 16 38.1%
nie 26 61.9%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~fan 2016-01-14 (08:39) 7 miesięcy 11 dni 16 godzin i 59 minut temu

Nie może być ... Jarek będzie tańczyć?

odpowiedz

5
1
~pablito 2016-01-13 (19:14) 7 miesięcy 12 dni 6 godzin i 24 minuty temu

Ten program powinien zmienić nazwę na "taniec z chcącym zostać rozpoznawalnym" . Gwiazd to w tych programach nie było od lat.

odpowiedz