Trwa ładowanie...
d1cj1ve

Zostać miss

Najnowsze informacje
4.9
(537 głosów)
Oceń:

„Zostać miss”to polski serial obyczajowy, emitowany w telewizji Polsat przez dwa sezony od 1 września 2001 do 29 czerwca 2003. Serial pokazywał losy uczestniczek wyborów w konkursie piękności. Fabuła obfitowała w liczne wątki romantyczne i kryminalne. Produkcja składa się z 26 odcinków.

„Zostać Miss" jest serialem przedstawiającym kulisy przygotowań i wyborów konkursu piękności "Miss Venus". "Egoista" - magazyn, który wszedł przebojem na polski rynek prasowy, zorganizował serię konkursów piękności "Miss Venus", wyłaniając dwanaście triumfatorek, z których każda była ozdobą rozkładówki jednego z numerów. Właścicielem pisma jest potentat finansowy Alfred Kleber. Konkurs finałowy poprzedzony jest trzytygodniowym zgrupowaniem w malowniczo położonym hoteliku. I właśnie to zgrupowanie jest tłem akcji serialu.

Dwanaście dziewcząt o różnych charakterach, motywacjach i filozofiach życiowych ma spędzić ze sobą trzy tygodnie intensywnych przygotowań do Wielkiego Finału. Stawka jest wysoka - zdobywczyni tytułu "Miss Venus" odbierze kluczyki do luksusowego samochodu oraz szereg nagród od sponsorów.

"Zostać Miss" to serial pokazujący bezpardonową rywalizację dwunastu piękności, konflikty, ale również sympatie i przyjaźnie rodzące się między nimi. Problemy osobiste przeżywają również organizatorzy konkursu i opiekunowie dziewczyn.

W "Zostać Miss" zagrało wiele znanych obecnie twarzy m.in. Agnieszka Włodarczyk, Karolina Nowakowska, Dominika Figurska, Małgorzata Socha, Anita Werner czy Magdalena Górska.

Zostać miss
Tytuł oryginalny

Zostać miss

Gatunek

obyczajowy, romans, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cj1ve
d1cj1ve
d1cj1ve