Trwa ładowanie...
d355rq4

Zielona miłość

Najnowsze informacje
4.4
(197 głosów)
Oceń:

Jola „Sarna” (Joanna Pacuła) właśnie zdała maturę i marzy o nauce w szkole muzycznej. To nie podoba się jednak jej matce, która widziałaby córkę na medycynie. Za jej namową dziewczyna rozpoczyna pracę w szpitalu, by zdobyć dodatkowe punkty do czekającego ją egzaminu.

Niestety, „Sarna” źle czuje się pracując przy chorych. Kolejne dni w szpitalu są dla niej prawdziwą udręką, od której ucieczką są spędzane wspólnie z przyjaciółmi popołudnia na plaży. Tam też „Sarna” po raz pierwszy zakochuje się.

Jola i jej najlepsza przyjaciółka Iwona (Hanna Bieluszko) zakochują się w tym samym chłopaku – przystojnym Pawle (Jan Frycz). „Sarna” nie potrafi się z tym pogodzić. Nie mogąc znaleźć zrozumienia u rodziców, dziewczyna ucieka w świat fantazji, w którym spotyka się z wyimaginowanym przyjacielem „Bursztynem” (Andrzej Pieczyński).

Pewnego dnia „Sarna” musi jednak przestać rozpamiętywać swoje krzywdy i zmierzyć się z prawdziwym, dorosłym życiem. W nocy do szpitala zostaje przywieziona Iwona. Rozczarowana uczuciem do Pawła dziewczyna usiłowała popełnić samobójstwo, a jej stan jest bardzo ciężki. „Sarna” robi wszystko by ocalić życie przyjaciółki. Czy jej się to uda?

Zielona miłość
Tytuł oryginalny

Zielona miłość

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

234 min.

Obsada

Marek Sikora (Kolega Pawła)

Tadeusz Cygler (Tomasz)

Marian Łącz (Robotnik)

Marian Opania (Heniek)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d355rq4
d355rq4
d355rq4