Trwa ładowanie...
d2lv8tn

Zdrady

Najnowsze informacje
5.0
(205 głosów)
Oceń:

Serial "Zdrady" prezentuje historie bohaterów, których łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw Damian Pietrow wyspecjalizowany w tego typu przypadkach.

Bohaterowie „Zdrad”, po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa, zdecydują czy chcą zaprzestać dochodzenia, czy też je kontynuować i przyłapać swoją "drugą połowę" na gorącym uczynku. Zdradzonych partnerów wspiera psycholog Karolina Głowacka (Karolina Kasperek). Każdy odcinek to nowa historia i mnóstwo nowych emocji.

W roli detektywa mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kg - Damian Rabstajn.

Bohaterem pierwszego odcinka jest 32-letni Artur Cichocki, który od dwóch lat jest mężem 23-letniej Anny. Odkąd u mężczyzny zdiagnozowano chorobę tarczycy – znacznie przytył, a żona przestała się nim interesować. Artur podejrzewa, że Anna ma romans. Ekipa „Zdrad” odkrywa, że Anna spotyka się z jakimś mężczyzną. Nie mogąc znaleźć wystarczających dowodów - instaluje w mieszkaniu małżonków kamery…

Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov, znany z takich flagowych produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, czy seriale paradokumentalne – „Pamiętniki z wakacji”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”.

Zdrady
Tytuł oryginalny

Zdrady

Gatunek

serial

Kraj produkcji

Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lv8tn
d2lv8tn
d2lv8tn