Trwa ładowanie...
d3l1t6y

Zaprzysiężeni

Najnowsze informacje
4.1
(49 głosów)
Oceń:

"Zaprzysiężeni" to serial ukazujący trzypokoleniową irlandzką rodzinę policjantów strzegących prawa w Nowym Jorku.

Główny bohater serialu "Zaprzysiężeni", Frank Reagan (Tom Selleck), jest komisarzem policji Nowego Jorku i zarządza zarówno wydziałem policji jak i swoją rodziną. Jest dyplomatą zarówno w pracy jak i w domu. Źródłem dumy i troski Franka jest jego najstarszy syn Danny (Donnie Wahlberg), doświadczony, oddany rodzinie detektyw, weteran wojny w Iraku, który stosuje w rozwiązywaniu spraw praktyki wzbudzające wątpliwości.

Jedyną kobietą w rodzinie Reagana jest Erin (Bridget Moynahan) , asystentka Prokuratora Okręgowego Nowego Jorku, która właśnie została samotną matką. Erin stara się być kompasem między braćmi i ojcem.

Jamie (Will Estes), najmłodszy z Reaganów, świeżo upieczony absolwent Wydziału Prawa na Harvardzie to „złoty chłopiec” w rodzinie. Nie potraciwszy przeciwstawić się rodzinnej tradycji, decyduje się on zawiesić lukratywną karierę prawnika i zostaje rekrutem w policji.

Życie Jamiego zmienia się diametralnie, gdy zostaje włączony w sekretne śledztwo policyjne, o którym nie wie nawet jego ojciec. Śledztwo to może wpłynąć na rodzinne stosunki Reaganów.

Zaprzysiężeni
Tytuł oryginalny

Blue Bloods

Gatunek

kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Kal Parek (Dr. Pruit)

Chris Tardio

Victor Williams (Oliver)

Murphy Guyer (Sam Ellis)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l1t6y
d3l1t6y
d3l1t6y