Trwa ładowanie...
d4jz5mx

Zaklęta miłość

Najnowsze informacje
4.5
(6916 głosów)
Oceń:

„Zaklęta miłość” (Sortilegio) to meksykańska telenowela emitowana oryginalnie w drugiej połowie 2009 roku przez stację Televisa, a w Polsce na antenie TV 4 od 24 listopada 2009 do 13 kwietnia 2010. Od 7 czerwca 2011 ponownie emitowana przez stację TV4. Serial składa się z dziewięćdziesięciu odcinków. Jest to remake telenoweli z 1985 roku pt. „Ty albo nikt”.

Maria Jose (Jacqueline Bracamontes) jest prostą dziewczyną z małego miasteczka. Marzy o dniu, w którym poślubi Alejandra Lombarda (William Levy). Maria nie wie jednak, że ten, którego pokochała jako Alejandra, to w rzeczywistości Bruno (David Zepeda), przyrodni brat Alejandra. Alejadro właśnie odziedziczył ogromny spadek, a Bruno uknuł perfidny plan: poślubi Marię Jose, zamorduje Alejandra, rzekoma wdowa po Alejandrze odziedziczy cały majątek, a on bez trudu wejdzie w jego posiadanie wykorzystując uczucie, jakim darzy go Maria Jose.

Zaraz po ślubie Bruno wraca do swojego domu w Meridzie i zleca morderstwo brata, które ma być upozorowane na wypadek samochodowy. W wyniku kolizji samochód Alejandra wybucha, dlatego wszyscy są przekonani, że Alejandro nie żyje. W rzeczywistości w ostatniej chwili ranny i nieprzytomny Alejandro został uratowany przez mieszkańców wsi, w okolicy której doszło do wypadku.

Pewien, że plan się powiódł, Bruno udaje, że przez przypadek natknął się na akt małżeństwa Alejandra i Marii Jose. Matka Alejandra, Victoria, kontaktuje się z Marią Jose i informuje ją o jego śmierci. Załamana Maria Jose przyjeżdża na pogrzeb do Meridy. Tymczasem Bruno jedzie do jej rodzinnego miasteczka, wyjawia całą prawdę jej ojcu, Pedrowi, i groźbami wymusza na nim współpracę.

Następnie Bruno jedzie do Marii Jose z zamiarem przekonania jej do swojego planu, ale przerażona dziewczyna ucieka. Bruno odnajduje ją i zmusza do powrotu, grożąc jej, że jeśli nie będzie go słuchać, zniszczy życie jej najbliższych. Kiedy Bruno i Maria Jose wracają do Meridy dowiadują się, że Alejandro żyje.

Zaklęta miłość
Tytuł oryginalny

Sortilegio

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Meksyk

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jz5mx
d4jz5mx
d4jz5mx