Trwa ładowanie...
dsjsfkc

Z kamerą wśród Kardashianów

Najnowsze informacje
2.0
(1 głos)
Oceń:

Program "Z kamerą wśród Kardashianów" (oryg._ Keeping up with the Kardashians_) opowiada o rodzinie celebrytów Kardashianów. W "Z kamerą wśród Kardashianów" możemy oglądać Kris Jenner (pierwotnie Kardashian) oraz jej dzieci: Kourtney, Kim, Khloe, Roberta jr. W programie występują także ex-olimpijczyk Bruce Jenner (drugi mąż Kris) oraz ich wspólne córki: Kendall i Kylie.

Głową rodziny, był niegdyś Robert Kardashian, który zmarł w 2003 roku. Robert Kardashian był bardzo poważanym adwokatem i to jemu rodzina zawdzięcza obecną pozycję.

Publiczności wyraźnie podoba się podglądanie Kardashianów, gdyż premierowe odcinki biły rekordy popularności.

Niekwestionowaną gwiazdą rodziny, a przede wszystkim programu jest druga córka Roberta Kardashiana i Kris Jenner - Kimberly Noel Kardashian, bardziej znana jako po prostu Kim Kardashian. Jest ona doskonałym przykładem gwiazdeczek pokroju Paris Hilton (z którą nomen omen łączyła ją przyjaźń), które znane są z tego, że są znane.

W zdobyciu popularności Kim pomógł skandal związany z upublicznieniem prywatnej sex-kasety, nagranej z jej ówczesnym chłopakiem - Ray'em J, piosenkarzem R&B. Ponadto Kim pojawiła się na okładce Playboya i kilku innych pism dla panów, zagrała w kilku mocno przeciętnych filmach i jest stałą bywalczynią "amerykańskich salonów".

Dotychczas powstało 6 sezonów programu, na które składa się w sumie 69 różnej długości odcinków. Twórcy programu "Z kamerą wśród Kardashianów" potwierdzili jednak, że w 2012 roku wyemitowany zostanie siódmy sezon show.

Choć program w założeniu miał opowiadać o codziennym życiu członków rodziny Kardashianów, nie trzeba chyba mówić, że trudno porównać zdarzenia z programu do codziennego życia.

Na show wielokrotnie spadała fala krytyki, piętnująca desperacką pogoń za popularnością jego uczestniczek i mizerne walory programu, poza atrakcyjnym opakowaniem.

Przez program przewinęło się wiele sław z otoczenia Kim, m. in. Tyra Banks, Melody Thornton z PussycatDolls oraz Hugh Hefner i króliczki Playboya.

Show "Z kamerą wśród Kardashianów" doczekało się aż trzech spin-offów: Kourtney and Khloé Take Miami, Kourtney and Kim Take New York oraz Khloé & Lamar.

W Polsce program nadawany był przez kanały MTV oraz E!.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsjsfkc
dsjsfkc
dsjsfkc