Trwa ładowanie...
d1xwchw

Wydział śledczy RIS

Najnowsze informacje
4.0
(116 głosów)
Oceń:
d1xwchw

Rzym ma swoje mroczne tajemnice. Wyjaśnianiem ich zajmuje się odnoszący sukcesy zespół, zdolny do rozwiązywania najbardziej skomplikowanych spraw. Grupa ekspertów medycyny sądowej stanie przed niezwykle trudną zagadką kryminalną, związaną z serią morderstw, za które odpowiada wyjątkowo perfidny przestępca.

Drużyną śledczych dowodzi kapitan Lucia Brancato (Euridice Axen). W jej skład wchodzą również: nieprzewidywalny Daniele Ghirelli (Fabio Troiano) i jego koleżanka Flavia (Jun Ichikawa), których przeniesiono z podobnej jednostki w Parmie, Constanza Moro (Mary Petruolo) - inteligentna i wolna od uprzedzeń specjalistka od genetyki - oraz obdarzony niezwykłą intuicją Emiliano Cecchi (Primo Reggiani).

W grupie specjalistów znajdzie się również porucznik Bartolomeo Dossena (Marco Rossetti) – były mistrz sportu i absolwent wydziału chemii. Jego specjalnością są materiały wybuchowe. Dossena to typowy służbista, sumiennie przestrzegający reguł. Nie toleruje słabości i błędów ani u siebie, ani u innych. Takie podejście, wcześniej czy później, doprowadzi do napięć, szczególnie gdy do głosu dojdzie kapryśna natura Ghirelliego lub impulsywność i brak doświadczenia Emiliano, przez które młody policjant pakuje się w różne kłopoty. Jednakże to właśnie dzięki różnicom charakterów i zarządzaniu pani kapitan, uda im się nawiązać współpracę oraz stworzyć skuteczny zespół.

Ich umiejętności zostaną wystawione na próbę, gdy zmierzyć się będą musieli z serią morderstw, za którymi kryje się przestępca o prawdziwie diabolicznym umyśle. Nowo utworzony zespół najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów medycyny sądowej, stanie naprzeciw mrocznym tajemnicom i okrutnym zbrodniom.

W "Wydziale śledczym RIS" występują: Euridice Axen, Fabio Troiano, Jun Ichikawa, Constanza Moro, Primo Reggiani, Marco Rossetti, Simone Gandolfo, Lucia Rossi.

Wydział śledczy RIS
Tytuł oryginalny

R.I.S. Roma - Delitti imperfetti

Gatunek

kryminał, sensacyjny, serial

Obsada
d1xwchw
d1xwchw
d1xwchw
d1xwchw