Trwa ładowanie...
d1bkvcj

Wszyscy nienawidzą Chrisa

Najnowsze informacje
4.0
(758 głosów)
Oceń:

„Wszyscy nienawidzą Chrisa” (ang. tytuł Everybody Hates Chris) to amerykański serial komediowy, którego głównym bohaterem jest Chris. Składa się z czterech serii i 88 odcinków. Był emitowany w latach 2005-2009.

Serial jest oparty na doświadczeniach z dzieciństwa znanego amerykańskiego komika i zdobywcy nagrody Emmy, Chrisa Rocka. Młody Chris kończy 13 lat i ma nadzieję, że rozpoczyna prawdziwe życie nastolatka. Jako najstarszy z trójki rodzeństwa wkrótce przekonuje się, że dorastanie na Brooklynie w Nowym Jorku, szczególnie we wczesnych latach 80., nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

Program nagrywany był tylko jedną kamerą, a śmiech publiczności jest prawdziwy, a nie puszczany z taśmy. We wrześniu 2005 roku, premierowy odcinek serii osiągnął największą oglądalność w historii kanału NBC. Przed telewizorami zasiadło wtedy siedem milionów ludzi, którzy chcieli śledzić kolejne przygody Chrisa. Akcja serialu obejmuje lata 80-te. Seria pierwsza, lata 1982-1983. Druga 1984-1985, trzecia 1985-1986 i ostatnia, czwarta seria- 1986-1987.

W rolach głównych występują Tyler James Williams (jako młody Chris), Terry Crews, Vincent Martella, Tichina Arnold, Imani Hakim i Tequan Richmond. Chris Rock pełni rolę narratora.

W roli głównej wystąpił Tyler James Williams jako Chris. Już jako dziecko występował w programie „Ulica Sezamkowa” oraz gościnnie w serialach: "Two for the Money", "Prawo i porządek". Można go również podziwiać w filmie ‘Unaccompanied Minors'. Tyler uplasował się na dziewiątym miejscu listy "Najlepiej Zarabiające Młode Hollywoodzkie Gwiazdki Poniżej 21 roku Życia.

W 2007 roku Williams zdobył nagrodę NAACP Image Award for Outstanding Actor in a Comedy Series. To wyróżnienie spotkało go w wieku 14 lat, co czyni go najmłodszym laureatem tej nagrody w historii.

Wszyscy nienawidzą Chrisa
Tytuł oryginalny

Everybody Hates Chris

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

30 min.

Obsada

Al Bernstein (lekarz)

B.J. Britt (Walter Dickerson)

d1bkvcj
d1bkvcj
d1bkvcj
d1bkvcj