Trwa ładowanie...
d20jme1

Woliński Dawid

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d20jme1

Jeden z najpopularniejszych polskich projektantów postanowił dołączyć do jury programu "Top Model. Zostań Modelką" i odkryć kandydatki na prawdziwe topmodelki.

Dawid Woliński od lat święci triumfy w świecie show-biznesu. Docenili go nie tylko Polacy, ale również zagraniczni znawcy mody. Ostatnio dał się poznać z zupełnie innej strony - jako wymagający juror w programie "Top Model. Zostań Modelką".

Zanim stał się sławny, uczęszczał do Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Szkoły Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. Pierwsza kolekcja z 2003 roku nie odniosła wielkiego sukcesu, za to już kolejna z 2005 roku, zaprezentowana w Lizbonie, rozsławiła Wolińskiego w zagranicznych mediach.

Od tej pory Woliński zaczął współpracować z największymi polskimi gwiazdami. Od lat ubiera takie sławy, jak Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Szapołowska, Kayah, Izabella Scorupco, Grażyna Torbicka, Anna Mucha czy Martyna Wojciechowska. Również zagraniczne celebrytki, takie jak Paris Hilton czy Dita von Teese, marzą o sukniach z logiem polskiego projektanta.

W 2010 roku Woliński dołączył do jury programu "Top Model. Zostań Modelką". Okazał się wymagającym i dość srogim jurorem. Nie raz wytykał uczestniczkom "nadprogramowe" kilogramy, doprowadzając je tym samym do płaczu.

Druga seria show o modelkach ruszy jesienią 2011 roku. Według wstępnych zapowiedzi, Dawid Woliński kolejny raz wcieli się w jurora "Top Model. Zostań Modelką".

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20jme1
d20jme1
d20jme1