Trwa ładowanie...
d2jtbho

White Collar: Biały kołnierzyk

Najnowsze informacje
4.2
(224 głosy)
Oceń:

White Collar: Biały kołnierzyk to amerykański serial telewizyjny produkowany dla stacji telewizyjnej USA Network, który zadebiutował na antenie 23 października 2009 roku. Premiera pierwszego odcinka 3 sezonu odbyła się 7 czerwca 2011 roku.

Serial przedstawia historię współpracy między niesamowicie uroczym i pomysłowym kanciarzem, Nealem Caffreyem, a agentem FBI, który ścigał go przez lata. Po wielu latach polowania agent FBI Peter Burke (Tim DeKay) wreszcie dopada przestępcę. Przystojny, genialny i czarujący bandyta, Neal Caffrey (Matt Bomer) trafia do więzienia, z którego "nie da się uciec". Przestępcy to się jednak udaje.

Zaraz po ucieczce Neal rusza na poszukiwania swoje dawno zaginionej miłości. Agent Burke dopada go jednak ponownie. Nie chcąc wracać do więzienia, Neal proponuje zastępczy plan - w zamian za wolność, pomoże FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców w kraju. Teraz Neal wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności, aby pomóc rządowi, a sam próbuje utrzymać się po tej dobrej stronie, przynajmniej na razie.

Poza główną dwójką bohaterów w serialu poznamy także: Mozzie (Willie Garson) – przyjaciel Neal'a, nieocenione źródło informacji o wszystkim i wszystkich (prawdopodobna przeszłość kryminalna podobna do przeszłości Caffreya), Elizabeth Burke (Tiffani Thiessen) – żona agenta Burke'a, kobieta inteligentna i trzeźwo stąpająca po ziemi. Ma rozwijającą się karierę zawodową, ale zawsze stawia męża na pierwszym miejscu. Jest też Diana (Marsha Thomanson) – piękna asystentka agenta Burke'a oraz June (Diahann Carroll) – bogata wdowa wynajmująca bohaterowi mieszkanie.

White Collar: Biały kołnierzyk
Tytuł oryginalny

White collar

Gatunek

dramat, komedia, kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

42 min.

Obsada

Sprague Grayden (Młodsza Ellen)

Victoria Barabas (Urzędniczka)

Mircea Monroe (Tempest Strong)

Scott Evans (Dennis Flynn)

Tiffani Amber Thiessen (Elizabeth Burke)

Murphy Guyer (Sean Loomis)

Mädchen Amick (Selena Thomas)

Ivan Martin (Dan Picah)

Stephen Gevedon (Daniel Reed)

Will Chase (Connor Bailey)

Charles Malik Whitfield (Ryan Wilkes)

Christopher Jacot (Teddy Eames)

Max Martini (John Deckard)

Marsha Thomason (Diana Barrigan)

Jeff Eastin

Tim Matheson

Aidan Quinn (Profesor George Oswald)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jtbho
d2jtbho
d2jtbho