Trwa ładowanie...
dhkunyn

W sercu miasta

Najnowsze informacje
2.0
(1 głos)
Oceń:
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

''W sercu miasta'' to turecki serial obyczajowy. Premiera w kraju ojczystym miała miejsce w styczniu 2017 roku, a ostatni odcinek wyemitowano w czerwcu 2017 roku. Z kolei w Polsce serial pojawiał się na antenie od września do grudnia 2017 roku. ''W sercu miasta'' zastąpił inną turecką produkcję ''Zranioną miłość''.

W sercu miasta – opis fabuły, bohaterowie

Fabuła ''W sercu miasta'' skupia się na życiu i losach młodego 28-letniego marynarza Aliego Smitha (Kerem Bürsin) . Mężczyzna ma za sobą nieszczęśliwe dzieciństwo. Mając 4 lata, był świadkiem morderstwa własnej matki, którą zastrzelił jego ojczym. Przerażonego chłopca odnalazł okrętowy kucharz Rauf (Osman Alkas), który także widział zabójstwo.

Rauf zlitował się nad dzieckiem i schował je na pokładzie, gdzie wychowywał Aliego jak własnego syna. Będąc znacznie starszym, Ali postanawia nigdy więcej nie schodzić na ląd, szczególnie do Stambułu. Wciąż ma w pamięci tragiczne wydarzenia sprzed lat.

''W sercu miasta'' Ali jest już dorosłym mężczyzną, bardzo dobrym marynarzem cieszącym się dużym szacunkiem pozostałych członków załogi. Jednak oprócz przybranego ojca, nikt nie wie, z jakim koszmarem walczy Ali. Umierający Rauf decyduje się na zawiłą intrygę, w wyniku której jego wychowanek będzie musiał zejść do Stambułu, aby zakończyć pewien etap na rzecz samodzielnego i szczęśliwego życia.

W końcu pod wpływem swojego przyjaciela Ali schodzi na ląd. Niemal natychmiast zauważa piękną dziewczynę Derin (Leyla Lydia Tuğutlu), która jest córką bogatego przedsiębiorcy. Ali słyszy, jak nieznajoma nie ukrywa swojej wściekłości i sama do siebie mówi, że zatańczy na scenie jak nigdy dotąd.

Akcja ''W sercu miasta'' rozkręca się, gdy Ali zauważa, że z torebki dziewczyny wypada baletka. Chce ją dogonić, ale Derin wsiada do zaparkowanej taksówki. Chłopak natychmiast łapie następną taryfę i jedzie za dziewczyną. Nie mogąc zapłacić za kurs, Ali podaje kierowcy swoją książeczkę żeglarską, a następnie biegnie za Derin.

Niestety jest już za późno – nieznajoma już weszła na przesłuchanie i siłą rzeczy musi tańczyć boso. Ali obserwuje występ Derin i całkowicie zadurza się w tancerce. Po udanym występie, chłopak w końcu podchodzi do niej, aby oddać zgubę. Wdzięczna dziewczyna nie ukrywa, że Ali także ją zauroczył.

Dalsze losy Raufa ''W sercu miasta'' zostają wyjaśnione. Schorowany kucharz po zejściu na ląd udaje się do dawnego mistrza bokserskiego Sahina (Gürkan Uygun), któremu mówi o Alim. Rauf prosi go o spotkanie z jego podopiecznym – jak się okazuje, to właśnie Sahin jest biologicznym ojcem Aliego... Z tego też powodu zginęła jego matka, której mąż nie mógł znieść zdrady i kłamstwa.

Oczywiście obok tragicznych losów głównego bohatera, motywem przewodnim serialu będzie także rodząca się miłość Aliego i Derin. Wkrótce okaże się, że ukochana marynarza została zmuszona do ślubu z Yiğitem (Ali Yörenç) – partnerem zawodowym jej ojca. Uczucie dwojga zakochanych wielokrotnie będzie wystawiane na próbę. Czy Ali i Derin odnajdą sposób na przezwyciężenie trudności?

''W sercu miasta'' jest kolejną turecką propozycją o trudnej miłości. W tym przypadku do głosu dochodzą także echa dramatycznych wydarzeń z przeszłości. Dawne demony obudzą się, ale jak to bywa, serce będzie mądrzejsze od rozumu i zwalczy otaczające bohaterów zło.

W sercu miasta – obsada

W rolach głównych występują:

  • Kerem Bürsin – Ali Smith;
  • Leyla Lydia Tuğutlu – Derin Mirkelamoğlu;
  • Gürkan Uygun – Şahin Vargı;
  • Osman Alkaş – Rauf;
  • Defne Kayalar – Nesrin;
  • Seda Akman – Belgin Mirkelamoğlu;
  • Burak Tamdoğan – Tekin Görgünoğlu/Mirkelamoğlu;
  • Nilperi Şahinkaya – Aslı;
  • Ali Yörenç – Yiğit Bursalı.
W sercu miasta
Tytuł oryginalny

Bu Şehir Arkandan Gelecek

Gatunek

Obyczajowy, dramat

Kraj produkcji

Turcja

Data premiery

04.01.2017

Czas trwania odcinka

120 min.

Liczba sezonów

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhkunyn
dhkunyn
dhkunyn
dhkunyn