Trwa ładowanie...
d42t2m9

V.I.P.

Najnowsze informacje
5.0
(240 głosów)
Oceń:

Serial V.I.P. to mieszanka akcji i humoru. Przejażdżka, przy okazji, której można zobaczyć kulisy pracy w elitarnej agencji ochroniarskiej, której klientami są wspaniali i bogaci mieszkańcy Beverly Hills.

Dziewczyna z małego miasteczka zostaje szefem elitarnej firmy ochroniarskiej w wytwornym Beverly Hills. Pamela Anderson, występuje w głównej roli, jako Vallery Irons, młoda kobieta z małego miasteczka, która przyjeżdża do Południowej Karoliny i “przypadkiem” staje na czele profesjonalnej agencji - V.I.P. (Vallery Irons Protection).

W codziennych zmaganiach w nowej pracy pomagają jej Tasha Dexter (Molly Culver), doświadczona Pani Bodyguard i były szpieg w jednej osobie; Quick Williams (Shaun Baker), uzależniony od garniturów Armaniego agencyjny ekspert w sprawach broni i jednocześnie obrońca Valerie; specjalistka od elektroniki Nikki Franco (Natalie Raitano); i Kay Simmons (Leah Lail), komputerowy geniusz, który organizuje wszystkim pracę. Obsadę uzupełnia Angelle Brooks w roli najlepszej przyjaciółki Vallery, Maxine.

V.I.P.
Tytuł oryginalny

V.I.P.

Gatunek

komedia, kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

43 min.

Obsada

Bryan Cranston (Colt Arrow)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42t2m9
d42t2m9
d42t2m9