Trwa ładowanie...
d3rgq0w

Uparty jak Hogan

Najnowsze informacje
4.0
(2 głosy)
Oceń:

"Uparty jak Hogan" to amerykański reality show stworzony dla VH1 i emitowany od 2005 roku. Program "Uparty jak Hogan" opowiada o codziennym życiu byłego zawodowego wrestlera, i aktora, ikony popkultury lat 80. i 90-tych - Hulka Hogana. W programie występuje tez najbliższa rodzina Hulka, jego żona - Linda, córka - Brooke i syn - Nick. Widzowie mogą obserwować jak Hulk i Linda próbują wychować swoje nastoletnie pociechy i jak niezdarnie Hulk próbuje przejąć część obowiązków domowych.

Oryginalny tytuł nawiązuje do serialu amerykańskiego z lat 50-tych Father Knows Best. Pierwotnie program miał powstać w podobnej formule już w 2002 roku przed wielka walką Hulaka z The Rock'iem, wtedy jednak Hogan odmówił.

W późniejszych latach przyjął jednak ofertę producentów, zdaniem specjalistów ze względu na problemy zdrowotne, które doprowadziły do końca jego zawodowej kariery oraz by pomóc w rozwinięciu kariery muzycznej swojej córce - Brooke.

W 2007 roku podjęta została decyzja o zdjęciu programu z anteny, która podyktowana została licznymi kontrowersjami towarzyszącymi rodzinie Hoganów. Po pierwsze ich nieletni syn Nick spowodował pod wpływem alkoholu poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego kaleką do końca życia został jego kolega - żołnierz piechoty morskiej, weteran wojny w Iraku. Dodatkowo małżeństwo Terrego i Lindy od dłuższego okresu przechodziło poważny kryzys, ale w 2007 roku wyszło na jaw, że Hulk wdał się z romans z 21 lat młodszą od siebie koleżanką córki, co doprowadziło do rozwodu.

Niewiele później 48-letnia wówczas Linda miała krótki romans z 19-latkiem, kolegą ze szkoły swoich dzieci - Nickiem Hill. Linda wyprowadziła się, w pozwie rozwodowym ubiegała się jednak o pełną opiekę nad nieletnim synem i alimenty oraz połowę szacowanego na ok. 10mln dolarów majątku. Hulk otrzymał prawo do odwiedzin syna.

W sumie powstały 4 sezony programu, na które złożyły się 43 odcinki. Program zyskał wielką popularność nie tylko w USA, ale również w wielu krajach europejskich, gdzie Hulk był ikoną popkultury.

Kontynuacją programu jest, powstały w 2008 roku, 'Brooke Knows Best', skupiający się na początkach kariery muzycznej córki Hulka, po uniezależnieniu się od rodziców.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rgq0w
d3rgq0w
d3rgq0w