Trwa ładowanie...
d1s7loj

Up all night

Najnowsze informacje
3.9
(10 głosów)
Oceń:

"Up all night" to serial o nieco lekceważącym stosunku do rodzicielstwa. Głównymi bohaterami są Brinkley`owie. Regan z powodzeniem łączy życie rodzinne i zawodowe. Jest kochającą żoną, a jednocześnie kobietą sukcesu, która nie stroni od imprez. Gdy niespodziewanie odkrywa, że jest w ciąży, jej życie wywraca się do góry nogami.

Regan postanawia zrobić wszystko, by dziecko nie zmieniło jej dotychczasowych zawodowych obowiązków. Pomóc ma jej w tym jej mąż - Chris, który od momentu narodzin zostaje ojcem opiekującym się domem.

Dość szybko okazuje się, że nowe życie z dzieckiem, nie jest łatwe. Ciągły brak snu, nawracające obawy i presja stosowania zasad nowoczesnego wychowania sprawiają, że małżonkowie czują się coraz niepewniej w roli rodziców.

Co więcej, sytuacji nie sprzyjają niekończące się zachcianki i polecenia szefowej Regan. Ava jest ambitną i przewrażliwioną na swoim punkcie prowadzącą talk show. Nawet nie zauważa, że jej zachowanie notorycznie wytrąca Regan z równowagi.

W "Up all night" występują Christina Applegate, Maya Rudolph, Will Arnett i Nick Cannon. Producentami wykonawczymi są: Lorne Michaels, Emily Spivey, Jon Pollack, Erin David. Pomysłodawczynią serialu jest Emily Spivey.

"Up all night" nadawany jest przez stację NBC.

Up all night
Tytuł oryginalny

Up all night

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s7loj
d1s7loj
d1s7loj