Trwa ładowanie...
d4aoyam

Ukryta miłość

Najnowsze informacje
4.2
(2904 głosy)
Oceń:

"Ukryta miłość" (org. "Un refugio para el Amor") to najnowsza produkcja meksykanskiego giganta Televisa. Licząca 140 odcinków telenowela z Zuria Vega (Luciana), Gabriel Soto (Rodrigo) w rolach głównych będzie emitowana w Czwórce już od 27 sierpnia od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.00. Młodziutka Luciana po śmierci ojca musi uciec do stolicy Meksyku, aby ustrzec się przed don Aquilesem, zarządcą wioski, w której się wychowała. Chcąc zarobić na utrzymanie, podejmuje pracę w nie słynącym z dobrej opinii barze „La Burbuja”.

Pewnej nocy, jeden z klientów napastuje dziewczynę. Luciana broniąc się szpeci mu twarz, za co trafia do aresztu, gdzie zostają postawione jej zarzuty. Gdy myśli, że jej sytuacja jest bez wyjścia, pojawia się Claudio, adwokat z urzędu i oferuje jej swoją pomoc. Luciana dostaje nową propozycję pracy, tym razem jako służąca w domu rodziny Torreslanda, gdzie ma zaopiekować się Patriciem, młodzieńcem, sparaliżowany po groźnym wypadku. Dziewczyna szybko zdobywa sympatię swojego podopiecznego i zaprzyjaźnia się z Janą, jego siostrą. W rezydencji Luciana, ku swojemu zdziwieniu, ponownie spotyka Rodriga, najstarszego z rodzeństwa Patricia, który stanął w jej obronie w barze, gdy doszło do kłótni.

Młody i przystojny Rodrigo jest związany z Galą, piękną i odnoszącą sukcesy bizneswoman. Rodrigo szybko ulega wdziękowi i dobroci Luciany, zrywa z Galą i planuje pobrać się w sekrecie z miłością swojego życia. Gala nie zamierza jednak poddać się bez walki. Razem z Roseleną, matką Rodriga, za wszelką cene chcą rozdzielić zakochaną parę. Wmawiają Rodrigowi, że Luciana omotała go, aby dobrać się do jego fortuny, a do tego uciekła z własnego miasteczka, bo zalegała ze spłatą długu. Dodają, że była też panną lekkich obyczajów i jeden z klientów doniósł na nią na policję. Rodrigo daje się nabrać i zaślepiony nienawiścią, wyrzuca dziewczynę z domu i ze swojego życia raz na zawsze...

Załamana i zdesperowana Luciana szuka pocieszenia u Claudia, który okazuje się być jej biologicznym ojcem. Claudio w przeszłości także został skrzywdzony przez rodzinę Torreslanda. Oskarżony o fałszerstwa, jakich dopuścił się Maximiliano, ojciec Rodriga, spędził kilka lat w więzieniu i został pozbawiony wszelkich swoich dóbr. Ojciec i córka postanawiają wspólnymi siłami zmusić rodzinę Torreslandów do zapłaty za wyrządzone krzywdy. Niebawem Luciana odkrywa, że jest w ciąży. Postanawia zataić ten fakt przed Rodrigiem i samotnie wychować dziecko. Rodrigo tymczasem żeni się z Galą, która po ślubie zamienia jego życie w piekło. Gdy Roselena dowiaduje się, że Luciana urodziła chłopca, Angela, zamierza go porwać. Luciana ucieka z malcem ze szpitala, ale - jako że jest zbyt słaba po porodzie - mdleje. Bezdomny muzyk myśli, że kobieta nie żyje. Zabiera niemowlę ze sobą. Luciana budzi się i nie znajduje przy sobie niemowlęcia. Oszalała z bólu, postanawia spędzić życie na poszukiwaniu syna… Jakiś czas później, Rodrigo
poznaje chłopca na ulicy i zaprzyjaźnia się z nim, nie wiedząc o tym, że to Angel, jego syn. Gal i Rodrigo nie widząc możliwości porozumienia, postanawiają się rozwieść. W tym samym czasie Rodrigo dowiaduje się, ze Luciana była z nim w ciąży. Szuka jej i skruszony błaga o przebaczenie. Ale rozżalona Luciana mówi mu, że tak bardzo jak go kochała, tak bardzo go teraz nienawidzi. Rodrigo przysięga Lucianie, że odnajdzie Ángela.

Ukryta miłość
Tytuł oryginalny

Un refugio para el Amor

Gatunek

romans, serial

Kraj produkcji

Meksyk

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aoyam
d4aoyam
d4aoyam